Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 - Někdy nestartuje


orlando1

Recommended Posts

Použil jsem hledání, ale nic podobného jsem nenašel. Normálně nastartuji, Na křižovatce, když se to přeplo do plynu, tak to zdechlo, chci nastartovat, a nic - netočí, necvaká, odtlačil jsem auto na parkoviště a po cca 10 minutách normálně nastartovalo a asi měsíc bylo vše ok. Teď to udělalo po 2-hé, s tím rpzdílem, že jsem nastartoval a z ničeho nic začla blikat kontrolka airbagu. Už to párkrát začalo blikat, ale když jsem vypnul motor a znova nastartoval, tak to zhaslo. Teď už jsem ale znova nenastartoval a znova - když jsem přišel asi za hodku, normálně jsem odjel. :myslim Uhlíky, cívka startéru, nebo elektrika?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno se to chová jako by to startovalo, kontrolky nezhasnou, ale cívka necvakne a startér se neroztočí. Pojistky i kontakty na baterce jsem taky kontroloval a dotahoval. Napadlo mě ještě, kdyby to blokoval imobilizér, tak motor nenaskočí, anebo vůbec netočí startér (jako v mém případě)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...