VladoHA Odesláno 8. duben 2009 Odesláno 8. duben 2009 Ahojte peugeotaci. Mam taku otazocku co si myslite o tomto motore 2:0 16V 108KW? mam moznost kupit 406 za celkom fajn cenu len s tymto motorom som sa este nikdy nestretol viete mi povedat co to je za motor? Citovat
agresssor Odesláno 8. duben 2009 Odesláno 8. duben 2009 to je 2.0 Turbo a myslim ze je to jen 8mi ventil .... Citovat
BoneDaddy Odesláno 8. duben 2009 Odesláno 8. duben 2009 Jednoznačně 2.0T. Osmiventil. XU10J2T. A je to starý model že? HPi mělo 103kw. [upravil dne 8/4/09 BoneDaddy] Citovat
Ferry Odesláno 8. duben 2009 Odesláno 8. duben 2009 bud je spatne napsano tech 16V, pak je to ten 2.0Turbo a nebo je spatne napsano 108Kw a pak by to mohl byt ten HPi Citovat
agresssor Odesláno 8. duben 2009 Odesláno 8. duben 2009 Původně zaslal: BoneDaddy Jednoznačně 2.0T. Osmiventil. XU10J2T. A je to starý model že? HPi mělo 103kw. [upravil dne 8/4/09 BoneDaddy] Novej model v turbu sem nevidel.... Jediny co vim o 2.0 16v tak ze stary mmodely meli 97 kw a novy 100 kw Citovat
BoneDaddy Odesláno 8. duben 2009 Odesláno 8. duben 2009 Původně zaslal: Ferry bud je spatne napsano tech 16V, pak je to ten 2.0Turbo a nebo je spatne napsano 108Kw a pak by to mohl byt ten HPi Rozlouskne to stáří auta. Teda jestli to je starý nebo nový model. Teda pokud nenapíše 2000. :D Citovat
VladoHA Odesláno 8. duben 2009 Autor Odesláno 8. duben 2009 ej veru stary model teraz som pozeral fotku motora a je to tak najskor turbo neviem bo v popise nema nic pisane a volal som s majitelovou zenou a ta mi nevedela nic povedat Citovat
BoneDaddy Odesláno 8. duben 2009 Odesláno 8. duben 2009 Původně zaslal: agresssor Novej model v turbu sem nevidel.... Jediny co vim o 2.0 16v tak ze stary mmodely meli 97 kw a novy 100 kw Já právě taky ne na vlastní oči. Ale ty motory se dělaly i v novým. Nejčastěji jsem viděl 2.0T rok cca 98 a v kombíku. Toho bylo v Německu hafo. A nový byly ještě RFN 99kw. Citovat
BoneDaddy Odesláno 8. duben 2009 Odesláno 8. duben 2009 Původně zaslal: VladoHA ej veru stary model teraz som pozeral fotku motora a je to tak najskor turbo neviem bo v popise nema nic pisane a volal som s majitelovou zenou a ta mi nevedela nic povedat Nemáš odkaz nebo fotku toho motoru? Citovat
agresssor Odesláno 8. duben 2009 Odesláno 8. duben 2009 Původně zaslal: BoneDaddy Původně zaslal: agresssor Novej model v turbu sem nevidel.... Jediny co vim o 2.0 16v tak ze stary mmodely meli 97 kw a novy 100 kw Já právě taky ne na vlastní oči. Ale ty motory se dělaly i v novým. Nejčastěji jsem viděl 2.0T rok cca 98 a v kombíku. Toho bylo v Německu hafo. A nový byly ještě RFN 99kw. Jojo v nemecku vim o dvouch turbinovejch a jedno je 97 a druhy 96 rok. Mladsi sem nevidel.. V kombiku jich tu v cr taky par je .... Citovat
BoneDaddy Odesláno 8. duben 2009 Odesláno 8. duben 2009 Původně zaslal: VladoHA toto je 1996 2.0T 8ventilů. Pokud by tě něco zajímalo o tom motoru, tak ho tu na klubu má Miku a třeba ti o něm něco poví. Citovat
agresssor Odesláno 8. duben 2009 Odesláno 8. duben 2009 Původně zaslal: BoneDaddy Původně zaslal: VladoHA toto je 1996 2.0T 8ventilů. Pokud by tě něco zajímalo o tom motoru, tak ho tu na klubu má Miku a třeba ti o něm něco poví. Tak to je starej model a je to s turbem Citovat
VladoHA Odesláno 8. duben 2009 Autor Odesláno 8. duben 2009 diky moc skusim sa ho na to popytat Citovat
agresssor Odesláno 8. duben 2009 Odesláno 8. duben 2009 Původně zaslal: BoneDaddy Původně zaslal: VladoHA toto je 1996 2.0T 8ventilů. Pokud by tě něco zajímalo o tom motoru, tak ho tu na klubu má Miku a třeba ti o něm něco poví. tady je to co mi psal miku kdyz sem se ho ptal na ten motor: Po projetí všech tří aut jsem bral 2T. Obyčejný dvoulitr byl slabý (pocitově) a 2.2 jela stejně jako 2T ale musela se víc vytáčet - a navíc zátah turba na dvojku rozhodl. Podmínka je u tohoto motoru - dobré turbo a jeho regulace a těsnost intercoleru. Dlouhodobě jezdím dle PP za 9,1l. Mínus - tento motor není dobrý do města ,zde budeš rád za 10l. Podle výrobce město/mimo/kombi - 13,9/7,5/9,8. 108Kw pří 5300ot. a 235Nm při 2500ot. Na projíždkách po Evropě plně naložený mám spotřebu pod 8l. Za pět let mám najeto s tímto autem asi 70 000km a měl jsem jenom dvě poruchy. 1. vadná regulace turba (někdy zůstal otevřený přetlak) - nový el.ventil (2 300,. peugeot). 2. špatně ukazující tachometr - vadný převodník (500,- Neon) Jinak samé spotřební věci - rozvody,oleje,svíčky,atd. a před dvěma roky přední kotouče s deskami. Dnes už bych šel do V6 3litr. Citovat
VladoHA Odesláno 8. duben 2009 Autor Odesláno 8. duben 2009 zajtra sa na to pojdem pozriet tak som zvedavy tento motor som v zivote nevidel tak uz uvidim a mozno bude dalsia 406 v poradi Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.