Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Ahojte peugeotaci. Mam taku otazocku co si myslite o tomto motore 2:0 16V 108KW? mam moznost kupit 406 za celkom fajn cenu len s tymto motorom som sa este nikdy nestretol viete mi povedat co to je za motor?

Odesláno

bud je spatne napsano tech 16V, pak je to ten 2.0Turbo a nebo je spatne napsano 108Kw a pak by to mohl byt ten HPi :D

Odesláno
Původně zaslal: BoneDaddy

Jednoznačně 2.0T. Osmiventil. XU10J2T. A je to starý model že?

HPi mělo 103kw. :)

[upravil dne 8/4/09 BoneDaddy]

Novej model v turbu sem nevidel.... Jediny co vim o 2.0 16v tak ze stary mmodely meli 97 kw a novy 100 kw

Odesláno
Původně zaslal: Ferry

bud je spatne napsano tech 16V, pak je to ten 2.0Turbo a nebo je spatne napsano 108Kw a pak by to mohl byt ten HPi :D

Rozlouskne to stáří auta. Teda jestli to je starý nebo nový model. :)

Teda pokud nenapíše 2000. :D:D

Odesláno

ej veru stary model teraz som pozeral fotku motora a je to tak najskor turbo neviem bo v popise nema nic pisane a volal som s majitelovou zenou a ta mi nevedela nic povedat

Odesláno
Původně zaslal: agresssor

Novej model v turbu sem nevidel.... Jediny co vim o 2.0 16v tak ze stary mmodely meli 97 kw a novy 100 kw

Já právě taky ne na vlastní oči. Ale ty motory se dělaly i v novým.

Nejčastěji jsem viděl 2.0T rok cca 98 a v kombíku. Toho bylo v Německu hafo.

A nový byly ještě RFN 99kw. :myslim

Odesláno
Původně zaslal: VladoHA

ej veru stary model teraz som pozeral fotku motora a je to tak najskor turbo neviem bo v popise nema nic pisane a volal som s majitelovou zenou a ta mi nevedela nic povedat

Nemáš odkaz nebo fotku toho motoru? :myslim

Odesláno
Původně zaslal: BoneDaddy

Původně zaslal: agresssor

Novej model v turbu sem nevidel.... Jediny co vim o 2.0 16v tak ze stary mmodely meli 97 kw a novy 100 kw

Já právě taky ne na vlastní oči. Ale ty motory se dělaly i v novým.

Nejčastěji jsem viděl 2.0T rok cca 98 a v kombíku. Toho bylo v Německu hafo.

A nový byly ještě RFN 99kw. :myslim

Jojo v nemecku vim o dvouch turbinovejch a jedno je 97 a druhy 96 rok. Mladsi sem nevidel.. V kombiku jich tu v cr taky par je ....

Odesláno
Původně zaslal: BoneDaddy

Původně zaslal: VladoHA

toto je 1996

2.0T 8ventilů.

Pokud by tě něco zajímalo o tom motoru, tak ho tu na klubu má Miku a třeba ti o něm něco poví. :)

Tak to je starej model a je to s turbem :)

Odesláno
Původně zaslal: BoneDaddy

Původně zaslal: VladoHA

toto je 1996

2.0T 8ventilů.

Pokud by tě něco zajímalo o tom motoru, tak ho tu na klubu má Miku a třeba ti o něm něco poví. :)

tady je to co mi psal miku kdyz sem se ho ptal na ten motor:

Po projetí všech tří aut jsem bral 2T. Obyčejný dvoulitr byl slabý (pocitově) a 2.2 jela stejně jako 2T ale musela se víc vytáčet - a navíc zátah turba na dvojku rozhodl.

Podmínka je u tohoto motoru - dobré turbo a jeho regulace a těsnost intercoleru.

Dlouhodobě jezdím dle PP za 9,1l.

Mínus - tento motor není dobrý do města ,zde budeš rád za 10l.

Podle výrobce město/mimo/kombi - 13,9/7,5/9,8.

108Kw pří 5300ot. a 235Nm při 2500ot.

Na projíždkách po Evropě plně naložený mám spotřebu pod 8l.

Za pět let mám najeto s tímto autem asi 70 000km a měl jsem jenom dvě poruchy.

1. vadná regulace turba (někdy zůstal otevřený přetlak) - nový el.ventil (2 300,. peugeot).

2. špatně ukazující tachometr - vadný převodník (500,- Neon)

Jinak samé spotřební věci - rozvody,oleje,svíčky,atd. a před dvěma roky přední kotouče s deskami.

Dnes už bych šel do V6 3litr.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...