Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: jarco623

vie ze auto este nieje v najlepsom stave,ale vsetko naraz sa neda :P ale casom.tento mesiac chcem kupit do zadu cire zadne svetla,v maji znizit predok a zadok o 4cm weitec,kupit new kapotu,new naraznik.mam predstavu ze predny naraznik pojde dole ako ma clen cakom!a zadok ide tiez dole ale neviem meno clena.a cele auto pojde na novu lakovacku.inak tie chromovane somariny co som mal na kapote blatnik kufor vsetko som strhol,lebo sa mi to nepacilo,teraz je to krajsie,iba skoda ze z kapoty zisla aj farba! :bacha ale nevadi prezijem a sup lakovat!! kapotu chcem koly tomu lebo nejako tam dobre nesedi.a neviem preco!!panty su new!!!!! :grr dufam ze nebudu velmi negativne nazory,ale kludne piste co si myslite.a tie chromovane spz viem ze to ma kazdy slovak cital som co tu pisete,ale mne sa to paci a ide to na to auto.

hodně štěstí. jsem zvědavej jak to dopadne.

nez začneš vařit narazníky tak to napřed sniž;)

Odesláno

cakom,jasne musim najprv znizit a tak robit narazniky to ma uz napadlo,to by dopadlo robit to opacne,bolo by to zaujimave.inak dik za postreh.a ta spz je este byvaleho majitela.a ta nech si tam je :D potom urobim poriadok trosku v fotkach aby neboli tak vela rovnakych,iba som chcel aby bolo vidno z kazdeho uhla :mrk a dzavel to presne on co si tiez upravil zadny naraznik.mne sa to velmi paci.chcem kupit koncovky vyfukov myslim ze sa to vola duplex alebo nejako tak ze na lavej aj pravej strane vyfuk.dal by som aj normalne tlmice,ale uz by to asi veeelmi hucalo.uvidime

Odesláno

Duplex vypadá pěkně, ale nedával bych zadní lampy bílé.

K červenému auty mi přidjou hezčí červené lampy:super. Vím, je to věc názoru:roker.

Odesláno

myslis asi toto cudo co je na volante akoze drevo ze??ja som to tiez chcel dat dole,ale musim dat ocalunit volant,lebo nieje najlepsom stave.pojde dole!!tie chromovane somariny na karoserii co boli to mi pripadalo ako gadzo tuzing!!bolo to fakt hrozne!preto chcem tie cire svetla,lebo tie cervene nevyniknu :bacha keby bolo v inej farbe tak parada,ale nieje dam cire,listy pojdu do farby auta a je tam chrom,cize bude to pekne ladit si myslim.

razor-akoze pecka!!vyzera to fakt krasne!!toto by ma ani nenapadlo, tak si urobit foto!vdaka za foto!

Odesláno
Původně zaslal: jarco623

chcem kupit koncovky vyfukov myslim ze sa to vola duplex alebo nejako tak ze na lavej aj pravej strane vyfuk.dal by som aj normalne tlmice,ale uz by to asi veeelmi hucalo.uvidime

Tak můžu ti říct že teď jsem to dělal na coupe-stojí to 11 000 se vším (i s půjčením náhradního auta) a je to během pár hodin hotový...

A jak píšeš že to moc hučí-je to asi taky otázka vkusu - \"co je pro jednoho moc,je pro druhého málo\"

Ale já mám rád decentní brumlání,a pokud na to šlápnu,tak ať je to trochu slyšet,a přesně to tam teď mám....udělej to-stojí to za to....:papa

Fotky jsou dole v tom odkazu,pokud by tě to zajímalo:D

[upravil dne 5.4.2009 razor]

Odesláno

ale jo máš to hezký...... jen je škoda že jsi to nabořil.....ale zase je to v kupě,no holt škoda,no..... a další škoda té červené nejhezčí 406tky Petra 406 red ..... ta byla fakt vymazlená,jen škoda že to ten vůl co to koupil tak rozmlátil......

Odesláno

ja to dam urobit,inak mal som na felicii sportovy vyfuk a hucalo to zaujimavo,ale tha felicia oproti 406 je caj :roker to uvidime bud koncovky alebo cely tlmic.

burisek neboj dost ma to mrzelo ze som ho tukol :bojim ale pomalicky ho dam do poriadku,uz mi vela nechyba :aut to som videl ako skoncila ta 406 co mal petr406 red,stane sa.len je rozdiel ze niektory ludia sa poucia a niektory nie!a ja som sa urcite poucil!!

  • O 2 týdny později...
Odesláno

takze oznamujem novu spravu objednane sportove spruziny weitec -4 -4cm :D tesim sa!uz aby boli doma!! vychadzaju ma na 160eu.postovne hradi predavajuci. :o na druhy tyzden ich mam doma,tesim sa!!teraz bude na rade vyfuky duplex. :mrk

Odesláno

Ja ako strojarsky, strojne, technicky zalozeny clovek zakladam protest proti slovu \"spruzina\":D...kam na to chodite:super...uz radsej napis struna, ale spruzina:aut

Kazdopadne pekne sa zacinas starat, hlavne aby ti to jazdilo:super

Odesláno

pardon,ma to byt normalne pruzina :mad: stava sa aj lepsim ludom :P

dakujem,snazim sa,ale nieje to lacna zalezitost,jazdit jazdi davam uz pozor :myslim naraz celu upravu co chcem by som nevzladol financne,ale do leta to stiham. ;)

Odesláno

Tak to si frajer do leta, drzim palce, ja sa s tym uz bijem 2 roky:D

A tu mas nejaku inspiraciu:D:blicismajlik:D

2609.jpg

[upravil dne 17.4.2009 Qcko]

Odesláno

noo frajer ako frajer vsetky peniaze co mam hned dam do auta :) mam velku slabost na to auto,a v lete ide cela nova lakovacka,noo pokial dovoli penazenka ;)ale mala by dovolit.to co si dal za foto??vsak to je stihacka :potlesk,tak az do tekho extremu nejdem,cosi vsak by som bol saleny z tych budikou :D a ty co robis na aute?

[upravil dne 17/4/09 jarco623]

[upravil dne 17/4/09 jarco623]

Odesláno

Ak by si chcel, aj ked to mas teda daleko, poznam jednu dobru firmu na vyfuky.

Spravia ti vsetko komplet z nereze, dokonca aj koncovky samovyroba nie nejaky druhotny nakup.

Keby niekto zacal pindat, mozes si vybrat aky len duplex chces, aj ten co je tu na foto aj ine tvary a rozmery.

Dokonca aj zvuk vedia naladit, ja som nechcel aby to ani hucalo ani brumlalo nic, tak aby to bolo ako origos a to sa aj celkom podarilo :papa

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...