kujon106 Odesláno 31. březen 2009 Odesláno 31. březen 2009 Kdyby náhodou někdo nevěděl, tak dnes (31.3.) končí Benefit program u O2 (Eurotelu), takže je poslední šance si vybrat nějakou odměnu za svoje body. Zítra už to nepůjde a body propadnou. 02 o tom, jak mě vůbec nepřekvapuje, prakticky nedala vůbec vědět... Tady nějaké další info: http://www.cz.o2.com/osobni/cz/pece_a_podpora/benefit/index.html Citovat
kujon106 Odesláno 31. březen 2009 Autor Odesláno 31. březen 2009 Jo? Nám neposlali nic, stejně tak několika lidem na TF. Citovat
Ferry Odesláno 31. březen 2009 Odesláno 31. březen 2009 dik za info, taky mi nic nesdelili, tak mam aspon 80 minut volnyho volani a poukaz na umyti auta Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.