RaCes Odesláno 15. březen 2009 Odesláno 15. březen 2009 nooo co mam v narazniku tie dve okruhle svetla som si myslel ze su to hmlovky al enedaju sa zapnut ako hmlovky ale len zo zapnutymi dialkovimyx svetlami svieti...to su pridavne dialkove svetla ? alebo to mate niekto ako hmlovky ?? :nevim:myslim:myslim:myslim Citovat
RaCes Odesláno 15. březen 2009 Autor Odesláno 15. březen 2009 jo jo diki hned sa mi to nezdalo Citovat
marko306 Odesláno 15. březen 2009 Odesláno 15. březen 2009 ked bliknes dialkovimi tak ti bliknu aj tie spodne svetla? Myslim svetelno trubou nie prepnutim dalkovic svetiel. A maju to vsetky 106? Citovat
RaCes Odesláno 15. březen 2009 Autor Odesláno 15. březen 2009 ano ano aj ked bliknem vzdy ked daco robims dialkovymi daco Citovat
marko306 Odesláno 15. březen 2009 Odesláno 15. březen 2009 ja som to videl v taxi2 ked ta bordova 106 blikla svetlami tesne pred tym nez do nej zozadu buchol ten renault. Som myslel ze aj ja to dam volajako na 306 spravit ale potom by mi to nefungovalo ako hmlovky. Ale aj tak mate to super. To nema moc aut.:potlesk Citovat
RaCes Odesláno 15. březen 2009 Autor Odesláno 15. březen 2009 heh pravda pravda je to zaujimave ..ako nejake SUV co si dava na ram pridavne dialkove svetla :aut Citovat
mino Odesláno 15. březen 2009 Odesláno 15. březen 2009 Původně zaslal: marko306 ja som to videl v taxi2 ked ta bordova 106 blikla svetlami tesne pred tym nez do nej zozadu buchol ten renault. Som myslel ze aj ja to dam volajako na 306 spravit ale potom by mi to nefungovalo ako hmlovky. Ale aj tak mate to super. To nema moc aut.:potlesk No ale ja ospobne bych privital radeji mlhovky:nevim Citovat
Ferry Odesláno 15. březen 2009 Odesláno 15. březen 2009 takhle se to da vyresit u 406 originalnim kitem od Peugeotu vetsi jsou dalkove, mensi mlhovky Citovat
marko306 Odesláno 16. březen 2009 Odesláno 16. březen 2009 tiez som rozmyslal ze 2pary hmloviek. Jedna na hmlu druha na dalkove. Vo vlakne fotky 306 z internetu ci ako sa to vola je odfotena jedna z parovimi hmlovkami. Aj niektore kamiony to tak maju spravene. Citovat
riderRLM Odesláno 16. březen 2009 Odesláno 16. březen 2009 309 gti to ma aj tak najlepsie vyriesene 2 hmlovky 2 pridavne ale tazko sa zhana taky naraznik... Citovat
Ondřík106s Odesláno 16. březen 2009 Odesláno 16. březen 2009 já mám taky dálkáče přídavné a paráda, svítí jak svina:super Citovat
Mirec_1983 Odesláno 3. březen 2010 Odesláno 3. březen 2010 Caute borci,tak fajn konecne som zistil ze sa jedna o dialkace ale problem je v tom ze potrebujem zadnu cast tych gulatych svetel +konectory..mam to rozbite ..tiez by som to nechal ako pridavne diakove svetla..neviete kde by som to zohnal alebo to niekto nepredava ??Dik Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.