Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Ahoj.Mám 405ku 1,6 karburátor a nestartuje.Jak už mi bylo napsáno,zkusil jsem stříknout manuálně trochu benzínu pod škrtící klapku a naskočila hned.takže asi bude někde ucpaná tryska nebo něco podobného.Nevíte někdo,kde se dá sehnat těsnění pod karburátor Solex 34 34 Z1??(Nejsíš se zničí,když karburátor oddmontuju)Servisní balíček na karburátor stojí 1800,-

Není nějaké univerzální nebo nedá se vyřezat z nějakého materiálu???:myslimDíky

post-0-14109605029266_thumb.jpg

Odesláno

Dá se vyrobit přesne podle starýho(nebo papír na těsnění omačkat o přírubu karburátoru pak pečlivě vystříhat)

Jukni ještě na povákovou komoru(plovákové zařízení,jestli funguje spravne jehlový ventil a jestli je udržovana spravna hladina paliva v plovakové komoře..

PS:Mechanické palivové čerpadlo dává dost paliva?Máš tam tu vyrovnávací nádržku s přepadovým potrubím??:)

Odesláno

Palivovou pumpu mám novou,tu jsem zkoušel jako první...Budu to muset rozdělat a podívat se jestli třeba není něco ucpané.Nemůžeš mi dát nějaký typ z jakého materiálu by mělo být to těsnění nebo kde to sehnat??Díky:super

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...