Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: Sobol

Původně zaslal: buga

pre teba Sobol :)

Ventilkappen-Iron-Cross-BLACK-Peugeot-207

:papa

jo ty ventilky se prodávají i u nás.. já volil skrýtý chromový ventilek díky těm šroubům co jsou po obvodu kola vypadající jako ten ventilek.. Kdybych je tam neměl tak bych určitě do tohoto ventilku šel..

Jinak dnes nainstalován přídavný klakson se zvukem LACUCARACHA :D, taková srandička jenom..

Mě se ten klakson líbí o jakou značku jde a kde si jej pořídil ?

Odesláno

tak nějaké to dnešní foto + nový druhý kočár co jsem pořídil.. jedná se o 1,9 TDI chip :papa

kdo by nepoznával ženu na víčku, tak si nemusí trápit hlavu- nikdy jí neviděl nejspíš- je to moje žena, která na autě nechala ruce.. :aut

vicko.jpgoctavka.jpg

[upravil dne 23/4/10 Sobol]

Odesláno
Původně zaslal: Sobol

Takže dnes jsem byl velice zklamán- volal jsem opět kvůli nárazníkům frajerovi z pajaplast.cz a odvětil mi že má chřipku a že momentálně ho žádné zakázky nezajímají, že se léčí doma.. vytočilo mě to doběla, jelikož už to bude měsíc a 20 dní co to tam má, dávám mu poslední čas do středy příštího týdne, pak si pro to jdu osobně a nebude to nic dobrého :bacha

To je sráč,hlavně aby to bylo do pátku a stihl jsi Relax
Odesláno

nahození nárazníků je otázkou 30 minut.. už v tom mám praxi.. a pak rychle za svářečem udělat výfuky a je to.. pokud nebude mít čas tak se hold pojede se starým laufem , nebo objedu všechny svářeče v okolí 15km .. :fnuk

Odesláno

no každý tam dává nějaké motivy ale ještě nikdo tam nenechal udělat svojí ženu.... nechala na autě ruce tak má čestné místo :D

Odesláno

takže dle nějakých nových osobních info, co jsem získal by měl být údajně nárazníky ve čtvrtek nachystány.. večer nebo v pátek ráno se budou dělat výfuky a v sobotu by se mohlo vyrazit na Vysoké Mýto.. Každopádně je to na knap, takže doufám že vše výjde..

Odesláno

Dneska jsem dorozběhl veškeré lcd, chtělo by to nějaké lepší rádio než ten eonon.. dnes a zítra se lakují nárazníky.. takže snad vše výjde, cestu mám již naplánovanou, dnes nabíjím baterku :mrk

Odesláno
Původně zaslal: Sobol

Dneska jsem dorozběhl veškeré lcd, chtělo by to nějaké lepší rádio než ten eonon.. dnes a zítra se lakují nárazníky.. takže snad vše výjde, cestu mám již naplánovanou, dnes nabíjím baterku :mrk

vedel som že napíšeš že by to chcelo lepšie rádio :) ... inak držím palce aby to vyšlo už s tymi nárazníkmi ...

Odesláno
Původně zaslal: MCabman

Původně zaslal: Sobol

Dneska jsem dorozběhl veškeré lcd, chtělo by to nějaké lepší rádio než ten eonon.. dnes a zítra se lakují nárazníky.. takže snad vše výjde, cestu mám již naplánovanou, dnes nabíjím baterku :mrk

vedel som že napíšeš že by to chcelo lepšie rádio :) ... inak držím palce aby to vyšlo už s tymi nárazníkmi ...

a jaké jsis koupil ty a za kolik?

Odesláno
Původně zaslal: Sobol

Původně zaslal: MCabman

Původně zaslal: Sobol

Dneska jsem dorozběhl veškeré lcd, chtělo by to nějaké lepší rádio než ten eonon.. dnes a zítra se lakují nárazníky.. takže snad vše výjde, cestu mám již naplánovanou, dnes nabíjím baterku :mrk

vedel som že napíšeš že by to chcelo lepšie rádio :) ... inak držím palce aby to vyšlo už s tymi nárazníkmi ...

a jaké jsis koupil ty a za kolik?

Pioneer ... a stálo ma 350,- euro

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...