wooody Odesláno 26. únor 2009 Odesláno 26. únor 2009 lidi, nesvitej mi predni parkovacky, nevyte co s tim???? nesviti ani kontrolka..... zarovky sem vymenil.... ale jenom predni, zadu to sviti....... a pojistky sem taky projel a nic sem nenasel.... diky za rady Citovat
BoneDaddy Odesláno 26. únor 2009 Odesláno 26. únor 2009 Původně zaslal: AnotherOne Nestrkáš tam tie ledky obrátene? Pochopil jsem tak že tam dává w5w a těm to snad nevadí ne? Citovat
wooody Odesláno 26. únor 2009 Autor Odesláno 26. únor 2009 jj uplne klasicky zarovky, a u ledek vym ze se musej otacet, na prvnim pugu sem je mal....... Citovat
AnotherOne Odesláno 26. únor 2009 Odesláno 26. únor 2009 Pichni tam nejaký avomet a prepípaj kostru resp. či je napätie voči kostre. Ak je kostra ok a chýba napätie, potom je niekde prerušený vodič. Daddy: jasné, že nie, len som chcel byť istý že sa nebavíme o ledkách. Citovat
wooody Odesláno 26. únor 2009 Autor Odesláno 26. únor 2009 takze jednoduse to mam promerit a zkusit kostru....... jeste nekde sehnat multimetr?? a kudy ty kabliky kdyztak vedou?? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.