stalmik Odesláno 25. únor 2009 Autor Odesláno 25. únor 2009 tak je pravda ze byse to asi muselo trochu doladit treba na jiny tlacitko nekde v interieru.. aby to ostrikovalo nezavisle.. Myslim ze vymyslet se toho da hodne.. Te mi spis laka jina vec ) Co ty vysouvaci trysky?? Citovat
Guest servisman Odesláno 25. únor 2009 Odesláno 25. únor 2009 Původně zaslal: stalmik tak je pravda ze byse to asi muselo trochu doladit treba na jiny tlacitko nekde v interieru.. aby to ostrikovalo nezavisle.. Myslim ze vymyslet se toho da hodne.. Te mi spis laka jina vec ) Co ty vysouvaci trysky?? co tak tam dát něco takové jen otvor do nárazníku zsbudovat držák je gumový a nahoře tryska a štelovací,nevím zda.li poznáš je to z favorita tryska předního okna.Levná a účel to splní . Citovat
stalmik Odesláno 25. únor 2009 Autor Odesláno 25. únor 2009 Původně zaslal: honza406 Původně zaslal: stalmik tak je pravda ze byse to asi muselo trochu doladit treba na jiny tlacitko nekde v interieru.. aby to ostrikovalo nezavisle.. Myslim ze vymyslet se toho da hodne.. Te mi spis laka jina vec ) Co ty vysouvaci trysky?? co tak tam dát něco takové jen otvor do nárazníku zsbudovat držák je gumový a nahoře tryska a štelovací,nevím zda.li poznáš je to z favorita tryska předního okna.Levná a účel to splní . Ja bych chtel aby to vypadalo fakt dobre a pokud mozno spis profesionalne.. Ale diky za typ.. treba to tak dopadne.. Citovat
Dave_k Odesláno 25. únor 2009 Odesláno 25. únor 2009 Původně zaslal: Y2K Původně zaslal: Dave_k 2Y2K: Ty už máš multiplex? Plochý páčky? V roce 2001 se to myslím lámalo. [upravil dne 24/2/09 Dave_k] Nemam ploche packy...mam gulate Takže to denní svícení máš aktivovaný přes BSI? Pokud jo tak se to chová tak jak se to chová což je pak škoda, že to ostříkne i při denním svícení. Taky mám 2001 a pod volantem jsem měl ony propojky (modrá a žlutá) místo kterejch jsem dal relátka a chová se to tak jak jsem už výše popisoval. Jinak s rozpáleným krytem světla u kupátka nejspíš nebude problém, jelikož tam mám xenony (35W) a ještě ke všemu v čočce, takže to tolik netopí i když jsem to moc dopodrobna nezkoumal. Citovat
stalmik Odesláno 25. únor 2009 Autor Odesláno 25. únor 2009 Nevite nekdo jak fungujou ty co vyjedou z narazniku, ostriknou a zase zajedou?? TO by me lakalo nejvic ) Citovat
Dave_k Odesláno 25. únor 2009 Odesláno 25. únor 2009 Původně zaslal: stalmik Nevite nekdo jak fungujou ty co vyjedou z narazniku, ostriknou a zase zajedou?? TO by me lakalo nejvic ) To jsou origo. Čerpadlo vyvine takovej tlak, že přetlačí protipružinu a vytlačí ostřikovač ven. Když je člověk pro kontrolu vytahuje prstama tak docela kladou odpor. Citovat
stalmik Odesláno 25. únor 2009 Autor Odesláno 25. únor 2009 Původně zaslal: Dave_k Původně zaslal: stalmik Nevite nekdo jak fungujou ty co vyjedou z narazniku, ostriknou a zase zajedou?? TO by me lakalo nejvic ) To jsou origo. Čerpadlo vyvine takovej tlak, že přetlačí protipružinu a vytlačí ostřikovač ven. Když je člověk pro kontrolu vytahuje prstama tak docela kladou odpor. jenze origo budou drahy jak blazen.. Citovat
Dave_k Odesláno 25. únor 2009 Odesláno 25. únor 2009 jenze origo budou drahy jak blazen.. To budou. Zkus nějaký vrakoviště. Třeba budeš mít štěstí. Citovat
stalmik Odesláno 25. únor 2009 Autor Odesláno 25. únor 2009 Původně zaslal: Dave_k jenze origo budou drahy jak blazen.. To budou. Zkus nějaký vrakoviště. Třeba budeš mít štěstí. No treba i jo.. ale necham to az na jaro asi.. ted se mi naraznik stejne sundavat nechce.. Citovat
jirka639 Odesláno 25. únor 2009 Odesláno 25. únor 2009 tusim ze na 307 vychazi ortigo nekde na 5-6tis komplet jinak treba Jardajarda je ma vyfoceny c profilu(jako avatar) [upravil dne 25/2/09 jirka639] Citovat
stalmik Odesláno 25. únor 2009 Autor Odesláno 25. únor 2009 Původně zaslal: jirka639 tusim ze na 307 vychazi ortigo nekde na 5-6tis komplet No to by bylo celkem slušný... Slo by to nejak zjistit?? Citovat
Guest servisman Odesláno 25. únor 2009 Odesláno 25. únor 2009 koukni do servise boxu co jsem koukal u 307 je to drobet jiné ale jen narychlo jsem koukal tak u 406 mne to vyšlo asi na 220EU a u 307 na 160EU ted vezmu že to jsou jen trysky,není čerpalo a další.Pokud jsem koukal dobře Citovat
stalmik Odesláno 25. únor 2009 Autor Odesláno 25. únor 2009 Původně zaslal: honza406 koukni do servise boxu co jsem koukal u 307 je to drobet jiné ale jen narychlo jsem koukal tak u 406 mne to vyšlo asi na 220EU a u 307 na 160EU ted vezmu že to jsou jen trysky,není čerpalo a další.Pokud jsem koukal dobře Nu to je nejakych 4500.. cerpadlo uz se da z vrakouse.. Citovat
kupák Odesláno 25. únor 2009 Odesláno 25. únor 2009 Původně zaslal: Y2K No chlapi...ale ja mam model uz novsi...takze to bude asi v tom A dalsia vec, ja ked nastartujem sa mi rozviesti vsetko komplet, teda stretavacky vonku a palubovka vnutri... Modelem to nebude. Asi máš nějak jinak řešené to denní svícení. Já mám taky nový model, staré páčky a stříká to jen, když otočím páčku (na potkávačky) Jinak musím říct, že to myje pěkně. Na denní svícení jsem se ptal v Peu, řekli, že to bude tak, jak to má DaveK. Asi to nechám udělat teď na jaře s rozvodama, ať necákám vodou přes léto. A mám taky xenony a fakt je dost nepříjemné, když jdu od brány proti autu s neumytýma světlama. Světlo se velice nepříjemně rozptyluje. Po ostříkutí žádnej problém. A závěrem, i dokud jsem měl žárovky, přes tu čočku žádné teplo nepřejde na krycí plast světla vpředu. I na dlouho stojícím rozsvíceném autě byla (a jsou) světla studená. Citovat
kupák Odesláno 15. září 2009 Odesláno 15. září 2009 Znovu oživím téma: než se mi podařilo realizovat denní svícení a s tím spojený ostřik předních světel, přestalo to stříkat úplně. Po dnešní funkční zkoušce je jasný, že motorek je v pořádku, ale nejde elektřina do konektoru. Pokud jsem dobře lokalizoval pojistku, taky je v pořádku. Vypadá to na relé. Poradí mi někdo, kde ho najdu? S tou pojistkou si taky nejsem úplně jistý, ale snad to není ona. Předpokládám, že je ještě k jinému spotřebiči a jinak vše funguje, jak má. Jestli mě někdo můžete navézt, kde najdu pojistku a relé, případně jestli to není něčím jiným, budu velice rád. Dík Citovat
kupák Odesláno 15. září 2009 Odesláno 15. září 2009 Chlapi, nikdo netuší, kde to mizerný relé leží?? Citovat
Dave_k Odesláno 17. září 2009 Odesláno 17. září 2009 Pojistka by to měla být pod číslem 25. Podle přiloženého schéma tam žádný relátko není a jde to přes BSI. 16-BSI 183-páčka 185-čerpadlo na sklo 184-motor stěračů. Citovat
kupák Odesláno 22. prosinec 2009 Odesláno 22. prosinec 2009 Tak, před časem jsem zde řešil, že nestříkají ostřikovače světel. nepřišel jsem na to, kde je chyba. Teď když jsem byl na rozvodech, jsem je poprosil, jestli by na to nemrkli. Hlásili mi, že to bohužel nestihli, ale dělali též servisní prohlídku, veklou dia (bez zápisů chyb) a zřejmě byla vypojena baterka, páč jsem měl smazané rádio i PP. A světe div se, zřejmě restartem systému po připojení se to oživilo a už tři dny to stříká jak pitomý Tak jsem si musel oživit, jaké to je dolévat kapalinu do ostřikovačů. Když to teď 3/4 roku nefungovalo, skoro jsem nedoléval. Budu muset dodělat relátka pro denní svícení. Nebo svítit přes den mlhovkama, ale to se mi nezdá moc dobrej nápad. Nenašel by se někdo, kdo by mi byl ochoten pomoci s instalací relátek denního svícení dle návodu, který je tady na vebu? Je celkem pochopitelný i pro elektrolaika, jako jsem já, takže bych to asi \"nějak\" zrealizoval, ale problém je, že by to bylo jen \"nějak\". Byl bych moc rád, kdyby se našel někdo, kdo by mi s tím pomohl, aby to trochu vypadalo, fungovalo a vůbec mělo úroveň hodnou vozu naší značky. Asi bych měl problém, i koupit správná relátka. Tudíž kdyby se našel někdo, kdo by chtěl udělat dobrý skutek (když máme ty vánoce), budu moc rád. Citovat
agresssor Odesláno 23. prosinec 2009 Odesláno 23. prosinec 2009 Taky sem myslel ze bych si dodelal ostriky svetel ale jelikoz sem vubec nevedel jak sou delany origo ze 406 ky tak sem si rikal ze bych to udelal z ostriku na 306. Nechal sem s vyjet veci ze service boxu a po spocitani by me to vyslo na neccelejch 10 000. Tak sem to radsi vzdal. Alejinak je to taky moznost...... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.