petr 308 Odesláno 22. únor 2009 Odesláno 22. únor 2009 nevite nahodou nekdo,jaky je rozdil mezi 150k a 175k verzi motoru 1.6THP?je tam rozdil v motoru,nebo jenom jina ridici jednotka. Citovat
petr 308 Odesláno 9. březen 2009 Autor Odesláno 9. březen 2009 DIK.Ja tajne doufal,ze to bude jenom ta ridici jednotka:o Citovat
antal Odesláno 31. březen 2009 Odesláno 31. březen 2009 Původně zaslal: petr 308 DIK.Ja tajne doufal,ze to bude jenom ta ridici jednotka:o njn ja si to tiež myslel ale stačí to čipnut a RC mame v kapse:D Citovat
petr 308 Odesláno 1. duben 2009 Autor Odesláno 1. duben 2009 Původně zaslal: antal Původně zaslal: petr 308 DIK.Ja tajne doufal,ze to bude jenom ta ridici jednotka:o njn ja si to tiež myslel ale stačí to čipnut a RC mame v kapse:D a ty jsi to nacipoval?...kde a na kolik;) Citovat
antal Odesláno 1. duben 2009 Odesláno 1. duben 2009 petr 308:nie ešte nie,ale chystam sa na to po zaruke. Citovat
buga Odesláno 10. duben 2009 Odesláno 10. duben 2009 Původně zaslal: antal petr 308:nie ešte nie,ale chystam sa na to po zaruke. hmhmm... tak to davas dobry napad zeby som aj ja cakal na skor pozarucny servis? Citovat
Yantschi Odesláno 23. červen 2009 Odesláno 23. červen 2009 Som niekde cital, ze chipovanie vedia spravit aj v autorizovanom servise a zaruka Ti nepadne. Neviem. Citovat
MartinR Odesláno 23. červen 2009 Odesláno 23. červen 2009 Kolik km asi vydrží turbo na tomhle THP motoru? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.