virnik Odesláno 22. únor 2009 Autor Odesláno 22. únor 2009 Původně zaslal: miukoslav306 newiem či sme sa pochopili ja som myslel tie struny ja som pisal o tych pridavnych pružinach predavaju ich najblišie v čechach na slovensku ich nemaju vyše roka v ponuke takže iba v tzserviss alebo priamo od vyrobcu -www.mad-tooling.com, neviem inde kde by sa dali zohnat a to som ich zhanal vyše roka Citovat
miukoslav306 Odesláno 22. únor 2009 Odesláno 22. únor 2009 tak jo to musí aj lepšie držať na ceste nie? Citovat
virnik Odesláno 22. únor 2009 Autor Odesláno 22. únor 2009 uvidim zajtra ešte som to neskušal Citovat
tiburtius Odesláno 22. únor 2009 Odesláno 22. únor 2009 Původně zaslal: virnik presnejšie-www.tzservis.com A kto ti robil montáž? Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 23. únor 2009 Odesláno 23. únor 2009 No asi ci si to robil sam alebo si si to daval robit niekam Inac celkom sa mi to paci, ani sem netusil ze take neco tam jde... Rozmyslam, ci by sem tam nenapasoval origo pruziny s nejakeho ineho auta ... Citovat
virnik Odesláno 24. únor 2009 Autor Odesláno 24. únor 2009 robil som si to sam ale na ulici to nespraviš pokial nemaš montažnu jamu alebo zdvihak aky ja v servise nespraviš to a odporučam použit stahovak pružín a že by tam pasovali z ineho auta pochyibujem ide o to aby ti sadli na tie gumene dorazi a tir sa musia podložit a ešte pružini musia mat učitu špesifikaciu zataženia tieto su zo začiatku meke a ž ked sa zatažia zaberu ide o to aby ti rapidne nezmenili jazne vlasnosti auta tieto su pomocne torsky tam ostavaju Citovat
mio Odesláno 24. únor 2009 Odesláno 24. únor 2009 Pěkné . Spodní silentblok na rameni pro uchycení pružiny jsi musel přivrtat? Citovat
virnik Odesláno 24. únor 2009 Autor Odesláno 24. únor 2009 nie nemusel som to prevrtat drží to tam ako šlak dostaneš to odtial ne ked zdviheš auto neja stlačiš pružiny a ešte aj tak by si potreboval pajser aby si to od tial vypačil na tych ramenach je už original taka ploška na ktoru ten spodny držiak dosane pochy bujem že by to za jazdy od tial vypadlo ja som tam ledva tie pružiny nazval a to som ich mal ešte stiahnute bez nejakeho stahovaka pružín to tam ani nedoataneš možem odporučit celov vahov stačit pružiny pokial idu a na dvoch miestach ich zviazat drotom a potom ešte trochu stiahnut ale pokial maš stahovak tak to pojde lepšie .zadok musiš zdvihnut inak nemaš to tam šancu dostat ide to stuha ale aspon to potom drží Citovat
virnik Odesláno 26. únor 2009 Autor Odesláno 26. únor 2009 tieto dve posledne nie su foto mojho auta le jednoho z fora od ktoreho som sa dozvedel o tyhto pružinach Citovat
Qcko Odesláno 26. únor 2009 Odesláno 26. únor 2009 Tu som nasiel stranku jednej firmy v Bratislave, myslite si, ze by sa tie pruziny dali pouzit??? Lebo su lacnejsie ako tie ceske, len nemaju rozdelenie podla automobilu --> http://www.elsagroup.sk/pages/pruziny.php Citovat
virnik Odesláno 27. únor 2009 Autor Odesláno 27. únor 2009 v else group ich nemaju v ponuke vyše roka a ta cena je len začiatočna pre male auto z elsy ma odporučili na tz servis lebo oni ich nebudu predavat maju ich sice na stranke ale nepredavajú ich takže hold smola Citovat
virnik Odesláno 27. únor 2009 Autor Odesláno 27. únor 2009 a elsa je česka firma to je len pobočka v blave pre slovensko Citovat
marko306 Odesláno 27. únor 2009 Odesláno 27. únor 2009 to som ani netusil ze nieco take existuje. Mne sice este nesedi ako kacica, ale ked nalozim vacej toho tak uz je to kacica:D Citovat
virnik Odesláno 27. únor 2009 Autor Odesláno 27. únor 2009 Původně zaslal: marko306 to som ani netusil ze nieco take existuje. Mne sice este nesedi ako kacica, ale ked nalozim vacej toho tak uz je to kacica:D len sa drž dalej od rybníka aby sa nerozhodla zaplavat si:aut:aut:aut:aut:aut Citovat
marko306 Odesláno 27. únor 2009 Odesláno 27. únor 2009 este to by mi tak chybalo, ale to uz by nebola kacica ale ryba. Isou by ku dnu jako kamen:aut mal by som 306 ponorku:D Citovat
virnik Odesláno 28. únor 2009 Autor Odesláno 28. únor 2009 Původně zaslal: marko306 este to by mi tak chybalo, ale to uz by nebola kacica ale ryba. Isou by ku dnu jako kamen:aut mal by som 306 ponorku:D a periskop maš??:D:D:aut:aut:myslim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.