Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Zdravim a preju krasny brzky rano, vcera se mi na me 406 ce stala podivna zavada, ktera pretrvava. Kdyz sem rano jel pryc tak nejdrive se mi rozblikala kontrolka stop, ktera si delala co chtela, blikala, a po prejeti nerovnosti zhasla.... Pak se zase rozsvitila a zustala svitit. A nevim jestli to je zavada dohromady nebo kazda zvlast ale dalsi vec je ze se mi rozebehly samy od sebe sahary. Myslim si ze si motor mysli ze ma tendenci se prehrejvat a tak spusti kontrolku a zacne chladit. Jinak deje se to jakmile teplota na budiky se dostane k 70 Stupnum. Jinak sahary tam sou tejden po vymene, je tam delany i nove vedeni k saharam... Pokud byste mi mohl nekdo poradit budu rad diky... Jinak jedna se o motor 1.9 td

Guest michaelo
Odesláno

skor si myslim, ze ak sa tam pred tymi dvoma tyzdnami hrabalo s elektrikou, bud je cosi blbo zapojene, alebo moze byt cosi odpojene..... teraz neviem, ci aj chladenie ide cez riadiacu jednotku a ci ju tento voz ma, ak jo, tak ak je nanovo tahana elektrika a prerabana, asi by nebolo odveci to hodit na diagnostiku a ta uz povie, co tomu je...........

Odesláno

bude nekde spatnej kontakt, nejspis v levem podbehu pod plastovym nadkolim, kde je ridici jednotka - tzv. Bitron, pripadne se do toho konektoru dostal bordel, slana voda apod, vsechno rozpojit, prostrikat kontaktolem a poradne zapojit znovu

Odesláno
Původně zaslal: agresssor

a je teda mozne aby ty sahary a ta kontrolka mela pospolu nejakou souvislost?

Určitě.

Podle toho blikání kontrolky to vypadá opravdu na blbý kontakt. Do řídící jednotky sahar jdou pak divné informace a třeba se to posunulo tak, že si myslí, že teplota motoru je vyšší, než ve skutečnosti.

Odesláno

Tak sem z toho celej zmetenej, asi pred dvouma hodinama kdyz sem jel pryc, tak se mi na 70 sepli sahary, ale kontrolka nikde..... No a pak kdyz sem se vracel zpatky tak uz se ani sahary nesepeli.. Tak sem z toho takovej nejakej na vazkach. Kazdopadne o vikend mrknu na ten bitron a prostrikam contactolem...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...