kobr Odesláno 19. únor 2009 Odesláno 19. únor 2009 Tak si pořiď ještě jednu baterku do kufru a drátama ji paralelně propoj s baterkou v motorprostoru a máš dvojnásobnou kapacitu. Hudba ti bude hrát dvojnásobně déle. Citovat
kobr Odesláno 19. únor 2009 Odesláno 19. únor 2009 Aha, pro samé reproduktory už není místo pro baterku v kufru:mrk [upravil dne 19.2.2009 kobr] Citovat
smashing Odesláno 19. únor 2009 Autor Odesláno 19. únor 2009 a ako by sa dalo zvacsit prietor pre bateriu v aute? helfnite mi mam vyhliadnutu VARTU 74Ah len ma vacsie rozmery ke potrebujem Citovat
smashing Odesláno 19. únor 2009 Autor Odesláno 19. únor 2009 no tak vyhliadnuta Varta 74 Ah ... riesenie v kufri take ze co je priecinok tak je maximalny na 250 a ta baterka ma 275 tak som to bol premerat a da sa tam vopchat priecinok na 300 tak jednoducho vyrobim novy co vy nato na tu bateriu a dalsia vec aka je lepsia udrzbova alebo bezudrzbova bateria tj. bezudrzbova neda sa dolievat destilovna voda a na udrzbovej sa da Citovat
markuson Odesláno 19. únor 2009 Odesláno 19. únor 2009 smashi s instalací si musíš poradit sám nebo s někým kdo to auto přesně zná, je to ale spíš bastlírna... jinak většina moderních baterií už se používá bezúdržbová, splňuje obecné požadavky na bezpečnost a tzv. bezúdržbovost (tedy nemusíš hlídat hladinu elektrolitu) Citovat
smashing Odesláno 19. únor 2009 Autor Odesláno 19. únor 2009 no ved to pisem ze si spravim novu bednu sam no ale nevydrzi udrzbova bateria dlchsie ako bezudrzbova? Citovat
smashing Odesláno 19. únor 2009 Autor Odesláno 19. únor 2009 tuna som nasiel za dobru cenu si myslim velmi dobru tak by som asi stadeto objednal http://www.auto.over.cz/index.html Citovat
markuson Odesláno 19. únor 2009 Odesláno 19. únor 2009 chápej bezúdržbovost jako zamezení odpařování elektrolitu (ten elektrolit se sice taky odpařuje, ale zůstává v pouzdře baterie a stéká pak zpět), životnost klasické baterky je ovlivněná pravidelnou kontrolou hladiny elektrolitu a když ta hladina klesne pod hranici vnitřních desek na delší dobu, tak jde baterka rychleji do kytek... Citovat
smashing Odesláno 19. únor 2009 Autor Odesláno 19. únor 2009 ved to je jasnacka ... np pk a co vavite na ten internetovy obchod ma snim dakto skusenost maju tam velmi dobre cey a hlavne este rada aka baterka ci varta alebo bull ??? aku znacku [upravil dne 19.2.2009 smashing] Citovat
smashing Odesláno 20. únor 2009 Autor Odesláno 20. únor 2009 tak hotovo uz som objednal kupil som VARTA Silver Dynamic 74 Ah a takisto objednana aj spojka LUK [upravil dne 20.2.2009 smashing] [upravil dne 20.2.2009 smashing] Citovat
hudy Odesláno 22. únor 2009 Odesláno 22. únor 2009 jj ta je dobra!Ja ji tam ted akorat namontoval,tedy 77Ah! Citovat
smashing Odesláno 22. únor 2009 Autor Odesláno 22. únor 2009 tiez silver dynamic? a ja ju uz budem mat zajtra len s amusim pohrat s povodnym kaclikom lebo je maly nanu tak to musim prerobi Citovat
hudy Odesláno 23. únor 2009 Odesláno 23. únor 2009 Taky Silver dynamic.Urcite dobra volba!!Me do Toyoty padla jako ulita. Citovat
smashing Odesláno 24. únor 2009 Autor Odesláno 24. únor 2009 no uz mam new spojku LUK nahodenu je to rozdiel ani neveim ze cosi masckam teraz a bateria je citit ze ma silu no akurat som musel poprerabat osadenie do baterie lebo povoden mi tam na dlzku vleze iba 205 mm a tato ma 275 - 280 mm ale uz som to spravil je to na paradu Onedlho planujem a pripravujem vsetko serm nahadzat kazdu zmenu co som zatial robil Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.