Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

No a je to v riti, už som tam zbadal prerezaný strop a ma to úplne odradilo (viem, že inak to nejde, ale neznesem také veci). Skúsim pozrieť as nejaké v opierkach.

Odesláno

Podle mě je montáž do opěrek složitější, a hlavně to protahování kabelů sedačkami. Já si zítra přinesu monitor 12\" a zkusím ho jak by vypadal kdybych ho dal místo lampičky, protože před ní by se nevešel. Jinak dám před lampičku monitor menší 9\".

Odesláno

Díky, ale slevu mám. Dneska jsem měl oba monitory, tak jsem je zkoušel přiložit a lépe vypadá ten menší 9\" a na příležitostné koukání hlavně pro děti to stačí. A dám ho místo lampičky, před ní už je to moc vepředu. Ten 12\" je už velkej moc a když se vyklopí, není ve zpětném zrcátku vidět dozadu. Takže příští týden se pustím do montáže.

  • O 2 měsíce později...
Guest PetrSvetr
Odesláno
No a je to v riti, už som tam zbadal prerezaný strop a ma to úplne odradilo (viem, že inak to nejde, ale neznesem také veci). Skúsim pozrieť as nejaké v opierkach.

Ahoj Marko,

chystám se na montáž DVD na strop místo lampičky. DVD má svoje vlastní světla s \"logikou\" na dveře, a cpát to před lampu mi přijde, že to bude akorát mezi hlavama řidiče a spolujezdce.

Doufám, že nezapomenu udělat fotky.

Panel jsem sehnal z http://www.djandcar-audio.cz/product/stropni-monitor-hifimax-s-dvd-prehravacem-do-auta-rd-1020d-6300/ Je to sice noname, ale stejně je všechno z Číny, tak co.

Zatím:papa

Odesláno

Já to vyřešil takto.Každá opěrka má DVD mechaniku, slot na SD kartu a USB. Už je v autě klid:super

post-33007-14109619615736_thumb.jpg

Odesláno

Já to vyřešil takto.Každá opěrka má DVD mechaniku, slot na SD kartu a USB. Už je v autě klid:super

post-33007-14109619616091_thumb.jpg

Odesláno
Já to vyřešil takto.Každá opěrka má DVD mechaniku, slot na SD kartu a USB. Už je v autě klid:super

Ako ich máš pozapájané? Teda kde? Vačšinou sú tie opierkové zapajané do popolníka a ešte otázka že kde si ich kupoval :aut

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...