btl.a Odesláno 21. červen 2011 Autor Odesláno 21. červen 2011 Zde je opětovně adresa. http://btla.rajce.idnes.cz/Montaz_televize/ Citovat
Sasula Odesláno 22. červen 2011 Odesláno 22. červen 2011 tím že mám ve střeše okna... tak displaye do operek... Citovat
marko306 Odesláno 22. červen 2011 Odesláno 22. červen 2011 No a je to v riti, už som tam zbadal prerezaný strop a ma to úplne odradilo (viem, že inak to nejde, ale neznesem také veci). Skúsim pozrieť as nejaké v opierkach. Citovat
filas1 Odesláno 22. červen 2011 Odesláno 22. červen 2011 Podle mě je montáž do opěrek složitější, a hlavně to protahování kabelů sedačkami. Já si zítra přinesu monitor 12\" a zkusím ho jak by vypadal kdybych ho dal místo lampičky, protože před ní by se nevešel. Jinak dám před lampičku monitor menší 9\". Citovat
filas1 Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 Chci tam dát tento: http://www.stualarm.cz/produkt/ic-9000gr-x-stropni-vyklopny-monitor-9-sedy/ nebo tento: http://www.stualarm.cz/produkt/ic-121gr-stropni-vyklopny-monitor-121-sedy/ Citovat
MotoMoto Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 To jsou jen monitory a nebo i DVD přehrávače? Citovat
filas1 Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 Jen monitory, DVD nepotřebuju, mám TV tuner s USB vstupem. Citovat
MotoMoto Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 Tak až to namontuješ tak dej vědět, jak to probíhalo. Citovat
Sasula Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 Filas: mas do stualarmu slevu? pokud ne tak ti muzu dat nejakou ja... Citovat
filas1 Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 Díky, ale slevu mám. Dneska jsem měl oba monitory, tak jsem je zkoušel přiložit a lépe vypadá ten menší 9\" a na příležitostné koukání hlavně pro děti to stačí. A dám ho místo lampičky, před ní už je to moc vepředu. Ten 12\" je už velkej moc a když se vyklopí, není ve zpětném zrcátku vidět dozadu. Takže příští týden se pustím do montáže. Citovat
Guest PetrSvetr Odesláno 2. září 2011 Odesláno 2. září 2011 No a je to v riti, už som tam zbadal prerezaný strop a ma to úplne odradilo (viem, že inak to nejde, ale neznesem také veci). Skúsim pozrieť as nejaké v opierkach. Ahoj Marko, chystám se na montáž DVD na strop místo lampičky. DVD má svoje vlastní světla s \"logikou\" na dveře, a cpát to před lampu mi přijde, že to bude akorát mezi hlavama řidiče a spolujezdce. Doufám, že nezapomenu udělat fotky. Panel jsem sehnal z http://www.djandcar-audio.cz/product/stropni-monitor-hifimax-s-dvd-prehravacem-do-auta-rd-1020d-6300/ Je to sice noname, ale stejně je všechno z Číny, tak co. Zatím:papa Citovat
marko306 Odesláno 2. září 2011 Odesláno 2. září 2011 Ahoj, to som aj ja rozmýšľal namiesto stropného svetla, ale aj tak sa bude musieť buď zväčšiť otvor a lebo urobiť diery do stropnice na uchytenie DVD. Citovat
Jooooose-1 Odesláno 2. září 2011 Odesláno 2. září 2011 A čo tak niečo takéto? Aspoň nemusíš vŕtať do stropu... http://www.stualarm.cz/produkt/ds-x7d-dvd/sd/usb-monitor-7-s-drzakem-na-operku/ Citovat
Guest Bery 2 Odesláno 3. září 2011 Odesláno 3. září 2011 Já to vyřešil takto.Každá opěrka má DVD mechaniku, slot na SD kartu a USB. Už je v autě klid:super Citovat
Guest Bery 2 Odesláno 3. září 2011 Odesláno 3. září 2011 Já to vyřešil takto.Každá opěrka má DVD mechaniku, slot na SD kartu a USB. Už je v autě klid:super Citovat
filas1 Odesláno 3. září 2011 Odesláno 3. září 2011 To jo, to je sice super, ale pokud mas v aute i 3. radu, tak na to nevidí. Já to dal místo lampicky. Citovat
Jooooose-1 Odesláno 3. září 2011 Odesláno 3. září 2011 Já to vyřešil takto.Každá opěrka má DVD mechaniku, slot na SD kartu a USB. Už je v autě klid:super Ako ich máš pozapájané? Teda kde? Vačšinou sú tie opierkové zapajané do popolníka a ešte otázka že kde si ich kupoval Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.