Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Vážení Peugeoťáci .

Chcel by som zorganizovať zraz niekde na južnom Slovensku . Miesto ešte nemám vybraté ani dátum takže rád by som poprosil všetkých , ktorí majú záujem aby svoje pripomienky ohľadom miesta a dátumu (mesiac) písali na t.sz@centrum.sk . Chcel by som vybrať také miesto kam by išlo čo najviac ľudí , lebo len tak môže byť fakt dobrá zábava.Inak na začiatok som myslel len na jednodňový s grilovaním a tak ...

Odesláno

Byly časy, kdy se tu ZILA s Erikou snažili o sraz (dokonce několikrát) a vždycky to nějak \"umřelo\" na neschopnosti domluvit se (pro toho to bylo daleko, tomu zas nevyhovoval termín, ....). Ani se nedivím, že to ZILU přestalo bavt

PŘEJU TI SPOUSTU TRPĚLIVOSTI, NADŠENÍ A NÁPADŮ, SNAD SE SLOVENSKÝ SRAZ VYDAŘÍ

[upravil dne 12/2/2009 Medvěd]

Odesláno
Původně zaslal: tiburtius

Původně zaslal: jozefsv

nebolo by od veci si dat aspon bydlisko k svojmu popisu a potom upresnit predstavu juzneho slovenska.

Bývam v Komárne

Aháááá , tak preto južné Slovensko.

No, myslím že pre Vrbové, Trnavu a Bratislavu prijateľné. Ak zabezpečíš tlmočníčku. :D

Odesláno
Původně zaslal: pastorek

Původně zaslal: tiburtius

Původně zaslal: jozefsv

nebolo by od veci si dat aspon bydlisko k svojmu popisu a potom upresnit predstavu juzneho slovenska.

Bývam v Komárne

Aháááá , tak preto južné Slovensko.

No, myslím že pre Vrbové, Trnavu a Bratislavu prijateľné. Ak zabezpečíš tlmočníčku. :D

Inak práve Komárno ako miesto zrazu som nemyslel. Myslel som skôr okolie Šoporne tam kde je jazero , kde sa dá grilovať .....
Odesláno
Původně zaslal: tiburtius

Původně zaslal: pastorek

Původně zaslal: tiburtius

Původně zaslal: jozefsv

nebolo by od veci si dat aspon bydlisko k svojmu popisu a potom upresnit predstavu juzneho slovenska.

Bývam v Komárne

Aháááá , tak preto južné Slovensko.

No, myslím že pre Vrbové, Trnavu a Bratislavu prijateľné. Ak zabezpečíš tlmočníčku. :D

Inak práve Komárno ako miesto zrazu som nemyslel. Myslel som skôr okolie Šoporne tam kde je jazero , kde sa dá grilovať .....

Páči sa mi to čím ďalej tým viac....

Odesláno
Původně zaslal: tiburtius

Páči sa mi to čím ďalej tým viac.... Lebo to asi bude blízko tvojho okolia? :myslim Inak čakal som väčší ohlas ohľadom zrazu

Mám to cca 5 km, no o to nejde.

Skús si tu vyhladaľ príspevky člena Zila, ohľadne zrazov a pochopíš tú odozvu.

Na jeden deň dostaneš ľudí tak z okolia 50 km. Na grilovačku pri vodnej nádrži bez možnosti stravovania, ubytovania a teda zázemia s pohodlím tiež asi iba niektorých. Hlavne ak sa dozvedia že na miesto srazu je príjazd pravdepodobne po poľnej ceste. No nedaj sa odradiť, prinajhoršom to môže byť minizraz.

Odesláno
Původně zaslal: pastorek

Původně zaslal: tiburtius

Páči sa mi to čím ďalej tým viac....

Lebo to asi bude blízko tvojho okolia? :myslim Inak čakal som väčší ohlas ohľadom zrazu

Mám to cca 5 km, no o to nejde.

Skús si tu vyhladaľ príspevky člena Zila, ohľadne zrazov a pochopíš tú odozvu.

Na jeden deň dostaneš ľudí tak z okolia 50 km. Na grilovačku pri vodnej nádrži bez možnosti stravovania, ubytovania a teda zázemia s pohodlím tiež asi iba niektorých. Hlavne ak sa dozvedia že na miesto srazu je príjazd pravdepodobne po poľnej ceste. No nedaj sa odradiť, prinajhoršom to môže byť minizraz. Práve preto sa pýtam na nejaké tipy miest kde by mohol byť zraz . inak ja idem na jeden mini zraz do Maďarska 15 marca . mám to cca 100 km tam aj 100 späť . nemám stým problém . Ale tak sa zraz neuskutoční keď každý čuší a nepovie svoj názor

Odesláno

Caute , ako napad to neni zly , len nejako je tu viac negativnych pripomienok ako dobrych napadou , Tiburtius ma aspon odvahu sa do niecoho takeho pustit na vlastnu pest aj ked stim nema skusenosti - dole klobuk a nevzdavaj to mas moju podporu . Ak sa to podari zrealizovat pocitaj aj s mojou malickostou .

Odesláno
Původně zaslal: jaruno2

... Ak sa to podari zrealizovat pocitaj aj s mojou malickostou...

A čo tak mu s tým pomôcť?

Tou negatívnou odozvou asi myslíš tie moje pripomienky no nebolo to myslené v zlom, skôr opačne. A nápad s lodenicou v Piešťanoch sa mi zdá výborný. Tam takéto akcie bývajú. Uvidíme čo povedia ostatný. Zatiaľ sa reálne bavíme traja.

Odesláno

Oki tak len dufajme ze sa pripoja aj ostatny , ja zatial sa popitam takich co este nevedia o tejto stranke ,mozno sa pripoja aj oni ,,,, zatial Tiburtius hajrá!

Odesláno

tak to by bolo super keby že je zraz na slovensku ja som z Brezna a veľmi rád sa prídem kuknúť aj ked moje autičko je momentálne choré a ešte to asi potrvá kým bude znova na cestách ale tak určite rád prídem kuknúť a tak a kde to má byť??hmmm...??? =)))

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...