tiburtius Odesláno 12. únor 2009 Odesláno 12. únor 2009 Vážení Peugeoťáci . Chcel by som zorganizovať zraz niekde na južnom Slovensku . Miesto ešte nemám vybraté ani dátum takže rád by som poprosil všetkých , ktorí majú záujem aby svoje pripomienky ohľadom miesta a dátumu (mesiac) písali na t.sz@centrum.sk . Chcel by som vybrať také miesto kam by išlo čo najviac ľudí , lebo len tak môže byť fakt dobrá zábava.Inak na začiatok som myslel len na jednodňový s grilovaním a tak ... Citovat
kecod Odesláno 12. únor 2009 Odesláno 12. únor 2009 konecne nejaky zraz pejov na slovensku rad pridem:roker urcite Citovat
pastorek Odesláno 12. únor 2009 Odesláno 12. únor 2009 Snáď to víde. Už sa teším. Kde sa bude grilovať tam nemôžem chýbať. Citovat
jozefsv Odesláno 12. únor 2009 Odesláno 12. únor 2009 nebolo by od veci si dat aspon bydlisko k svojmu popisu a potom upresnit predstavu juzneho slovenska. Citovat
Medvěd Odesláno 12. únor 2009 Odesláno 12. únor 2009 Byly časy, kdy se tu ZILA s Erikou snažili o sraz (dokonce několikrát) a vždycky to nějak \"umřelo\" na neschopnosti domluvit se (pro toho to bylo daleko, tomu zas nevyhovoval termín, ....). Ani se nedivím, že to ZILU přestalo bavt PŘEJU TI SPOUSTU TRPĚLIVOSTI, NADŠENÍ A NÁPADŮ, SNAD SE SLOVENSKÝ SRAZ VYDAŘÍ [upravil dne 12/2/2009 Medvěd] Citovat
tiburtius Odesláno 12. únor 2009 Autor Odesláno 12. únor 2009 Původně zaslal: jozefsv nebolo by od veci si dat aspon bydlisko k svojmu popisu a potom upresnit predstavu juzneho slovenska. Bývam v Komárne Citovat
pastorek Odesláno 12. únor 2009 Odesláno 12. únor 2009 Původně zaslal: tiburtius Původně zaslal: jozefsv nebolo by od veci si dat aspon bydlisko k svojmu popisu a potom upresnit predstavu juzneho slovenska. Bývam v Komárne Aháááá , tak preto južné Slovensko. No, myslím že pre Vrbové, Trnavu a Bratislavu prijateľné. Ak zabezpečíš tlmočníčku. Citovat
tiburtius Odesláno 13. únor 2009 Autor Odesláno 13. únor 2009 Původně zaslal: pastorek Původně zaslal: tiburtius Původně zaslal: jozefsv nebolo by od veci si dat aspon bydlisko k svojmu popisu a potom upresnit predstavu juzneho slovenska. Bývam v Komárne Aháááá , tak preto južné Slovensko. No, myslím že pre Vrbové, Trnavu a Bratislavu prijateľné. Ak zabezpečíš tlmočníčku. Inak práve Komárno ako miesto zrazu som nemyslel. Myslel som skôr okolie Šoporne tam kde je jazero , kde sa dá grilovať ..... Citovat
pastorek Odesláno 13. únor 2009 Odesláno 13. únor 2009 Původně zaslal: tiburtius Původně zaslal: pastorek Původně zaslal: tiburtius Původně zaslal: jozefsv nebolo by od veci si dat aspon bydlisko k svojmu popisu a potom upresnit predstavu juzneho slovenska. Bývam v Komárne Aháááá , tak preto južné Slovensko. No, myslím že pre Vrbové, Trnavu a Bratislavu prijateľné. Ak zabezpečíš tlmočníčku. Inak práve Komárno ako miesto zrazu som nemyslel. Myslel som skôr okolie Šoporne tam kde je jazero , kde sa dá grilovať ..... Páči sa mi to čím ďalej tým viac.... Citovat
tiburtius Odesláno 13. únor 2009 Autor Odesláno 13. únor 2009 Páči sa mi to čím ďalej tým viac.... Lebo to asi bude blízko tvojho okolia? Inak čakal som väčší ohlas ohľadom zrazu [upravil dne 13.2.2009 tiburtius] Citovat
pastorek Odesláno 13. únor 2009 Odesláno 13. únor 2009 Původně zaslal: tiburtius Páči sa mi to čím ďalej tým viac.... Lebo to asi bude blízko tvojho okolia? Inak čakal som väčší ohlas ohľadom zrazu Mám to cca 5 km, no o to nejde. Skús si tu vyhladaľ príspevky člena Zila, ohľadne zrazov a pochopíš tú odozvu. Na jeden deň dostaneš ľudí tak z okolia 50 km. Na grilovačku pri vodnej nádrži bez možnosti stravovania, ubytovania a teda zázemia s pohodlím tiež asi iba niektorých. Hlavne ak sa dozvedia že na miesto srazu je príjazd pravdepodobne po poľnej ceste. No nedaj sa odradiť, prinajhoršom to môže byť minizraz. Citovat
tiburtius Odesláno 13. únor 2009 Autor Odesláno 13. únor 2009 Původně zaslal: pastorek Původně zaslal: tiburtius Páči sa mi to čím ďalej tým viac.... Lebo to asi bude blízko tvojho okolia? Inak čakal som väčší ohlas ohľadom zrazu Mám to cca 5 km, no o to nejde. Skús si tu vyhladaľ príspevky člena Zila, ohľadne zrazov a pochopíš tú odozvu. Na jeden deň dostaneš ľudí tak z okolia 50 km. Na grilovačku pri vodnej nádrži bez možnosti stravovania, ubytovania a teda zázemia s pohodlím tiež asi iba niektorých. Hlavne ak sa dozvedia že na miesto srazu je príjazd pravdepodobne po poľnej ceste. No nedaj sa odradiť, prinajhoršom to môže byť minizraz. Práve preto sa pýtam na nejaké tipy miest kde by mohol byť zraz . inak ja idem na jeden mini zraz do Maďarska 15 marca . mám to cca 100 km tam aj 100 späť . nemám stým problém . Ale tak sa zraz neuskutoční keď každý čuší a nepovie svoj názor Citovat
tiburtius Odesláno 13. únor 2009 Autor Odesláno 13. únor 2009 NO tak napríklad camping http://www.margita-ilona.sk/cen_ub.htm tu sa dá aj stanovať aj ubytovať na izbách pre veľmi pohodlných ľudí . Čo hovoríte na to? alebo tu http://www.camping-nrudno.sk/center.php?str=uvod〈=sk http://www.cc-sr.sk/lodenica.htm -Piešťany [upravil dne 13.2.2009 tiburtius] Citovat
tiburtius Odesláno 13. únor 2009 Autor Odesláno 13. únor 2009 Tu na tejto stránke si môžete pozerať a vyberať kemping podľa lokalít ... http://www.camping-kemping.sk/index.php?action=compare〈=sk Citovat
jaruno2 Odesláno 13. únor 2009 Odesláno 13. únor 2009 Caute , ako napad to neni zly , len nejako je tu viac negativnych pripomienok ako dobrych napadou , Tiburtius ma aspon odvahu sa do niecoho takeho pustit na vlastnu pest aj ked stim nema skusenosti - dole klobuk a nevzdavaj to mas moju podporu . Ak sa to podari zrealizovat pocitaj aj s mojou malickostou . Citovat
pastorek Odesláno 13. únor 2009 Odesláno 13. únor 2009 Původně zaslal: jaruno2 ... Ak sa to podari zrealizovat pocitaj aj s mojou malickostou... A čo tak mu s tým pomôcť? Tou negatívnou odozvou asi myslíš tie moje pripomienky no nebolo to myslené v zlom, skôr opačne. A nápad s lodenicou v Piešťanoch sa mi zdá výborný. Tam takéto akcie bývajú. Uvidíme čo povedia ostatný. Zatiaľ sa reálne bavíme traja. Citovat
jaruno2 Odesláno 14. únor 2009 Odesláno 14. únor 2009 Oki tak len dufajme ze sa pripoja aj ostatny , ja zatial sa popitam takich co este nevedia o tejto stranke ,mozno sa pripoja aj oni ,,,, zatial Tiburtius hajrá! Citovat
tomik1987 Odesláno 14. únor 2009 Odesláno 14. únor 2009 tak to by bolo super keby že je zraz na slovensku ja som z Brezna a veľmi rád sa prídem kuknúť aj ked moje autičko je momentálne choré a ešte to asi potrvá kým bude znova na cestách ale tak určite rád prídem kuknúť a tak a kde to má byť??hmmm...??? =))) Citovat
praktik Odesláno 14. únor 2009 Odesláno 14. únor 2009 pripajam sa aj ja do 500 km to nieje daleko a do 300 je to blizko:D:D:D:D:D:D:D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.