stvrto.14 Odesláno 6. únor 2009 Odesláno 6. únor 2009 Ahojte nevie niekdo kde sa nachadza original jednotka centralneho zamykania na 406 new:myslim. popripade aj foto. dik. Citovat
Pe.Tr Odesláno 6. únor 2009 Odesláno 6. únor 2009 Původně zaslal: stvrto.14 nikdo nevie:bojim u noch spolujezdce, seda krabicka za palubkou Citovat
Pe.Tr Odesláno 6. únor 2009 Odesláno 6. únor 2009 vyndej koberec spolujezfce a textilni kryt palubky nad nim , to staci. Citovat
Fusion Odesláno 8. únor 2009 Odesláno 8. únor 2009 U Partnera je taky zvlášť nebo je to součást toho \"kompjůtru\" za pojistkama? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.