tommy1104 Odesláno 28. leden 2009 Odesláno 28. leden 2009 http://www.dotovanepneu.sk/vyhledavani/?param%5B1%5D=185¶m%5B2%5D=65¶m%5B3%5D=15&IDpd=0¶m%5B5%5D=zimn%E9¶m%5B4%5D=osobn%E9¶ms_submit.x=129¶ms_submit.y=17 Vidíte tu nejaké dobré zimné gumy ktoré sa oplatia? Na 207SW 1,4 VTi. Citovat
BoneDaddy Odesláno 28. leden 2009 Odesláno 28. leden 2009 Já mám TYTO v jiném rozměru a nemůžu si je vynachválit. Citovat
tommy1104 Odesláno 28. leden 2009 Autor Odesláno 28. leden 2009 Do lacnejších sa už ísť neoplatí? A ešte nejaké lacnejšie hliníky by to chcelo. Na tie by išli letné. [upravil dne 28.1.2009 tommy1104] Nejaké takéto napr.: 1. http://www.preauto.sk/akcia-dezent-f-65x15-p-11231.html 2. http://www.preauto.sk/akcia-aez-wave-65x15-p-11209.html 3. http://www.preauto.sk/akcia-dezent-a-65x15-p-11223.html [upravil dne 29.1.2009 tommy1104] Citovat
antal Odesláno 29. leden 2009 Odesláno 29. leden 2009 Ja mam tieto a spokojnosthttp://www.dotovanepneu.sk/dunlop-spwintersport3d-185-65-15-88t/ [upravil dne 29.1.2009 antal]http://www.dotovanepneu.sk/dunlop-spwintersport3d-185-65-15-88t/ [upravil dne 29.1.2009 antal] Citovat
Sobol Odesláno 29. leden 2009 Odesláno 29. leden 2009 a už jste někdo objednával z té adresy dotované pneu? protože mi to příjde jako nějaká levárna... v dotovanepneu.cz a prima-pneumatiky.cz figurují Ti samí lide... shodné ceny.. a podezřelé levné... dle kamaráda pod nákupní cenou.. Citovat
geos Odesláno 31. leden 2009 Odesláno 31. leden 2009 Ahoj, já jezdím letošní zimu na Barum Polaris 2 185/65 R15 a jsem s nimi spokojený. Měl jsem je i na minulém autě a žádný neduh jsem neobjevil. Byly za rozumnou cenu a jsou funkční. Měsíčně stříhám v průměru 1500 km a spokojenost. Tak asi tak. Citovat
buga Odesláno 6. únor 2009 Odesláno 6. únor 2009 ake su oficialne rozmery diskov 15\" tu na slovensku ktore su aj zapisane od vyroby v technickom preukaze ? chcem si ich dat zapisat na nove auto...ale technicky co ma importer, uvadza tam len 17\" a 16\", 15\" nie su zapisane.... Citovat
Sobol Odesláno 7. únor 2009 Odesláno 7. únor 2009 Původně zaslal: buga ake su oficialne rozmery diskov 15\" tu na slovensku ktore su aj zapisane od vyroby v technickom preukaze ? chcem si ich dat zapisat na nove auto...ale technicky co ma importer, uvadza tam len 17\" a 16\", 15\" nie su zapisane.... To je tím motorem který máš.. máme doma CC s 1,6 turbo 150 koní a taky tam je jen 17 a 16.. já mám 1,6 16V se 120k a tam je v TP 17, 16 i 15 s rozměrem 6J ET23 R15 s pneu 185/65 R15 88H Citovat
subin Odesláno 7. únor 2009 Odesláno 7. únor 2009 Původně zaslal: Sobol a už jste někdo objednával z té adresy dotované pneu? protože mi to příjde jako nějaká levárna... v dotovanepneu.cz a prima-pneumatiky.cz figurují Ti samí lide... shodné ceny.. a podezřelé levné... dle kamaráda pod nákupní cenou.. no nevím,ale např 195/65 r15 je od pirelli nákupní okolo 1100 bez DPH co si pamatuji,běžná prodejka okolo 1800Kč s DPH,tady to vychazí na cca1653Kč. Pokud mají velký odběr můžou mít nákup i levnější. a za kolik prodávat nemají nikde určeno. Citovat
buga Odesláno 7. únor 2009 Odesláno 7. únor 2009 Původně zaslal: Sobol Původně zaslal: buga ake su oficialne rozmery diskov 15\" tu na slovensku ktore su aj zapisane od vyroby v technickom preukaze ? chcem si ich dat zapisat na nove auto...ale technicky co ma importer, uvadza tam len 17\" a 16\", 15\" nie su zapisane.... To je tím motorem který máš.. máme doma CC s 1,6 turbo 150 koní a taky tam je jen 17 a 16.. já mám 1,6 16V se 120k a tam je v TP 17, 16 i 15 s rozměrem 6J ET23 R15 s pneu 185/65 R15 88H saaakra, takze mi asi 15\" nezapisu, ci neda mi doklad na zapisanie importer, co? pretoze je to 1.6 s 150PS ?? ale vsak sedi to aj na to, nechapem co je ten dovod preco by nemohli vydat..no snad daco vybavim za par dni.... Citovat
antal Odesláno 7. únor 2009 Odesláno 7. únor 2009 No možno to bude koli velikosti kotučov,ale to som teraz len tak kecnul.A už ho maš? Citovat
buga Odesláno 7. únor 2009 Odesláno 7. únor 2009 Původně zaslal: antal No možno to bude koli velikosti kotučov,ale to som teraz len tak kecnul.A už ho maš? az dobre raatam tak v stredu Citovat
tommy1104 Odesláno 12. únor 2009 Autor Odesláno 12. únor 2009 Dostal som od známeho odporúčanie a ponuku na tieto 3 typy: Matador MP-59 Nordicca ... 52,8€ Michelin Alpin 3 ... 77,9€ Dunlop 3D ... 62,8€ Odporúčal menej: Goodyear UG7 ... 64,6€ Veľmi neodporúčal: Barum Polaris ... 48,9€ +robota za 650Sk. Ktoré z nich odporúčate? Máte s nimi nejaké skúsenosti? [upravil dne 12.2.2009 tommy1104] Citovat
geos Odesláno 12. únor 2009 Odesláno 12. únor 2009 Původně zaslal: tommy1104 Dostal som od známeho odporúčanie a ponuku na tieto 3 typy: Matador MP-59 Nordicca ... 52,8€ Michelin Alpin 3 ... 77,9€ Dunlop 3D ... 62,8€ Odporúčal menej: Goodyear UG7 ... 64,6€ Veľmi neodporúčal: Barum Polaris ... 48,9€ +robota za 650Sk. Ktoré z nich odporúčate? Máte s nimi nejaké skúsenosti? Ahoj ve spolek;) Ze zvědavosti bych se chtěl zeptat proč tvůj mechanik nedoporučuje Barum Polaris 2? Já je mám a nemůžu na ně říct nic špatného, viz příspěvek výše. Citovat
tommy1104 Odesláno 12. únor 2009 Autor Odesláno 12. únor 2009 Neviem, vraj sa rýchlo opetrebúvajú. mimochodom, začalo ma to nejako súriť. //momentálne sa rozhodujem Dunlop 3D vs. Michelin Alpine A3, máte niekto skúsenosť s Michelinmi? vedeli by ste tieto dvoje nejak provnať? [upravil dne 12.2.2009 tommy1104] Citovat
antal Odesláno 12. únor 2009 Odesláno 12. únor 2009 Ja mam Dunlop a ok.A ked sa pozriem na tie ceny tych dvoch tak nieje čo riešit. Citovat
tommy1104 Odesláno 12. únor 2009 Autor Odesláno 12. únor 2009 No objednané Dunlopy. Michelin ich predbehol akurát v opotrebení a spotrebe paliva, v tom je najlepší, ale keďže cez zimu nenajazdím viac ako 3000km, nemalo by sa to nejak veľmi prejaviť, je to najmä pre také krízové situácie, a Dunlopy podľa testov majú lepší záber ako Micheliny (predpokladám, že aj zrýchlenie je s nimi lepšie). Taká teoretická otázka...mohli by vydržať takých 10 zím? Citovat
antal Odesláno 12. únor 2009 Odesláno 12. únor 2009 Ak si ich schovaš niekde do garaže a nebudeš ich použivat tak určite:aut Citovat
tommy1104 Odesláno 12. únor 2009 Autor Odesláno 12. únor 2009 Nie, tak som to nemyslel. Pri tých 2000-3000km za 1 zimu by mohli koľko sezón vydržať asi tak cca.? Vážne nemám šajnu, predtým som mal Škodu 120L s celoročkami Barum. //ach do pekla, ten človek ich nevie zohnať(vraj iba Matadory Nordicca), vraj sklady v okolí sú prázdne, takže asi idem objednať z netu. Poraďte nejaký overený e-shop plz. [upravil dne 13.2.2009 tommy1104] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.