Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika Peugeot


HonzaZ

Recommended Posts

LEXIA 3 -Diagnostika PEUGEOT / CITROEN

--------------------------------------------------------------------------------

Peugeot/Citroen LEXIA-3 Interface je nejnovější verze diagnostiky pro obě značky

PEUGEOT a CITROEN. Umožňuje provádět všechny operace, jako originální diagnostika

autorizovaných servisů. Podporuje kompletní diagnostiku vozidel od roku výroby 1995

až po současné modely.

Adaptér LEXIA 3 se připojuje přes diagnostickou 16-ti pinovou OBDII zásuvku ve vozidle

nebo prostřednictvím staršího typu konektoru PSA ( v sadě ).

Sada obsahuje :

- propojovací kabeláž ( USB / OBII )

- redukci OBDII / PSA 30-ti pin

- redukci / \"kleště\" na nejstarší vozy Citroen

- Software PEUGEOT a CITROEN v českém jazyce

LEXIA 3 podporuje protokoly K-Line, CAN-BUS a SAE J1850 komunikaci (PWM and VPW).

FUNKCE :

•Identifikace jednotky:

Zobrazuje kompletní identifikaci řídící jednotky, např. číslo dílu, software / hardware

verzi, výrobce atd.

•Čtení chybových kodů:

Umožňuje čtení uložených chybových kodů řídících jednotek

•Mazání chybových kodů:

Umoňuje mazání chybových kodů řídících jednotek

•Auto-scan (kompletní autoscan/test)

Detekuje všechny řídící jednotky (electronic control units) umístěné ve vozidle a v nich

obsažené chybové kódy

•Měřené hodnoty:

Program zobrazuje live data jako otáčky motoru, váhu vzduchu, lambda sonda, polohu š.klapky atd.

Hodnoty lze zobrazit v grafu, 9 hodnot najednou, nebo plný výčet (všechny naměřené hodnoty).

•Test akčních členů:

Umožňuje testovat jednotlivé komponenty např. palivové čerpadlo, přístrojovou desku,

sepnutí ventilátoru, čerpadlo paliva atd.

•Programování funkcí/Přizpůsobení

Tato funkce má velký význam ve všech vozidlech, protože systémy, například řídící jednotky motoru,

Immobilizer, airbagy, alarmy a některé další, můžou vyžadovat provést reset nebo naprogramování po opravě.

[upravil dne 25.1.2009 Pegoo]

post-0-14109604313624_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi to jasné, ale oba jak peugeoty tak citroeny používají stejnou techniku. K Lexii prý dodávají CD jak pro citroeny, tak pro peugeoty. Jak jsi posílal ty fotky obrazovek obou, tak Lexia má na ploše ikony jak citroena tak peugeota. Samozřejmě asi Lexie nemá internetové připojení na servicebox, u Planetu to jde, ale to je zase placené což je dobré pro servisy a mě stačí, když budu moci diagnostikovat závadu, vymazat jí, konfigurovat nová zařízení a povolovat. Prostě to co člověk může potřebovat. Myslím, že právě pro tento účel by Lexia mohla vyhovovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: HonzaZ

Je mi to jasné, ale oba jak peugeoty tak citroeny používají stejnou techniku. K Lexii prý dodávají CD jak pro citroeny, tak pro peugeoty. Jak jsi posílal ty fotky obrazovek obou, tak Lexia má na ploše ikony jak citroena tak peugeota. Samozřejmě asi Lexie nemá internetové připojení na servicebox, u Planetu to jde, ale to je zase placené což je dobré pro servisy a mě stačí, když budu moci diagnostikovat závadu, vymazat jí, konfigurovat nová zařízení a povolovat. Prostě to co člověk může potřebovat. Myslím, že právě pro tento účel by Lexia mohla vyhovovat.

Nevím kde vidíš znak peugeotu???? Co ti napsal ten muj odborník?

Ta modrá ikona vlevo dole to je ikona planet

[upravil dne 25-1-09 Přema]

post-0-14109604313503_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peugeot/Citroen LEXIA-3 Interface je nejnovější verze diagnostiky pro obě značky Citreon a Peugeot! Umožňuje provádět všechny operace, jako originální diagnostika autorizovaných servisů. Podporuje kompletní diagnostiku vozidel od roku výroby 1995 až po současné modely. Program se připojuje přes OBD2 konektor, nebo prostřednictvím staršího typu konektoru.

Programy Citroen Lexia a Peugeot planet system s aktivacemi a česky.

Narozdíl od ostatních univerzálních diagnostik, které umožňují pouze čtení a mazání chybových kodů, tento program umožňuje skoro všechny funkce jako originální značková diagnotika. Sada podporuje K-Line, CAN-BUS a SAE J1850 komunikaci (PWM and VPW). Vše v češtině.

post-0-14109604314312_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pegoo

Peugeot/Citroen LEXIA-3 Interface je nejnovější verze diagnostiky pro obě značky Citreon a Peugeot! Umožňuje provádět všechny operace, jako originální diagnostika autorizovaných servisů. Podporuje kompletní diagnostiku vozidel od roku výroby 1995 až po současné modely. Program se připojuje přes OBD2 konektor, nebo prostřednictvím staršího typu konektoru.

Programy Citroen Lexia a Peugeot planet system s aktivacemi a česky.

Narozdíl od ostatních univerzálních diagnostik, které umožňují pouze čtení a mazání chybových kodů, tento program umožňuje skoro všechny funkce jako originální značková diagnotika. Sada podporuje K-Line, CAN-BUS a SAE J1850 komunikaci (PWM and VPW). Vše v češtině.

Tak tady tuhle sadu mám asi já.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lexia 3 se prodává jako komplet pokud nenarazíš na nějakého ??? z Činy.... hihi,že i to se může stát i jednoho co koupil znám,teďkon brečí.Peugeot/Citroen LEXIA-3 Interface je nejnovější verze diagnostiky pro obě značky Citreon a Peugeot.Psal jsem to snad srozumitelně nee.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pegoo

Lexia 3 se prodává jako komplet pokud nenarazíš na nějakého ??? z Činy.... hihi,že i to se může stát i jednoho co koupil znám,teďkon brečí.Peugeot/Citroen LEXIA-3 Interface je nejnovější verze diagnostiky pro obě značky Citreon a Peugeot.Psal jsem to snad srozumitelně nee.

a cena toho tvého kompletu......????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě, že tam nepíšou Peugeot planet system, ale software Peugeot. Ale vlastně ta ikona Peugeot planet office u té lexie znamená, že je to software od Peugeot planet system 2000. Teď jsem koukal do instalačního manuálu PPS 2000 a ten jeho softvare je právě Peugeot planet office. Už se mi ozval odborník od tebe a tak to s ním asi zítra proberu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...