Michael coupé Odesláno 18. leden 2009 Autor Odesláno 18. leden 2009 Vše se pořeší,podívám se po nich,nikdo neví tuto opravu?
Y2K Odesláno 18. leden 2009 Odesláno 18. leden 2009 Původně zaslal: Michael coupé Vše se pořeší,podívám se po nich,nikdo neví tuto opravu? OK, tak sa prosim ta pozri a daj vediet... S tymto ti bohuzial neviem poradit.
Michael coupé Odesláno 18. leden 2009 Autor Odesláno 18. leden 2009 To asi nikdo.....jedu se na to podívat a třeba večer napíšu opraveno (:nevimpěkný sen)
Ferry Odesláno 18. leden 2009 Odesláno 18. leden 2009 Původně zaslal: Michael coupé To asi nikdo.....jedu se na to podívat a třeba večer napíšu opraveno (:nevimpěkný sen) zkusim se podivat jestli mam schema zapojeni pro 3.0V6 a schema propojeni motoroveho svazku s hlavnim svazkem EDIT tak bohuzel mam jen pro 1.8 16V a 2.0 16V [upravil dne 18/1/09 Ferry]
Michael coupé Odesláno 18. leden 2009 Autor Odesláno 18. leden 2009 Byl by jsem rád kdyžtak na email,děkuju.
Y2K Odesláno 18. leden 2009 Odesláno 18. leden 2009 Původně zaslal: Michael coupé Byl by jsem rád kdyžtak na email,děkuju. skus odpisat ked tak aj mne na mail...
Ferry Odesláno 18. leden 2009 Odesláno 18. leden 2009 jinak dle katalogu jsou jen pro stary model 97-99 tri druhy svazku motoru, ale urcite by se daly sehnat ty samotne konektory pod baterkou, zkus se zeptat Petra 406 Red ten mel nejake ustrihane konektory k dispozici, nejak uz by se to pak dalo pospojovat
Michael coupé Odesláno 18. leden 2009 Autor Odesláno 18. leden 2009 Tjn,kdyby jsem měl oba protikusy,kde by byly ustříhnuté kabely dalo by se to nastavit podle barev,za radu děkuji.
Michael coupé Odesláno 18. leden 2009 Autor Odesláno 18. leden 2009 tak jsem na to koukal,ale má 1.9TD,tak pešek potřebuju origo nebo kdyby někdo dával dohromady a poslal foto jak jsou tam kabely napojeny(myslím barvy),tak by to bylo good:myslim
Ferry Odesláno 18. leden 2009 Odesláno 18. leden 2009 barvy jsou naprd, ty se meni, jedine podle cisel dratu ono v peugeotu se da koupit celej ten konektor novej jako nahradni dil, jde ale o to zapojeni, ktery by se muselo jedine zmerit na stejnem neposkozenem motoru, nebo nekde zkusit dohledat [upravil dne 18/1/09 Ferry]
Michael coupé Odesláno 18. leden 2009 Autor Odesláno 18. leden 2009 no,jedu se a to mrknout,mám nějakej manuál,ale nevím nějak tomu nerozumím.s el.nejsem kámoš.
Michael coupé Odesláno 18. leden 2009 Autor Odesláno 18. leden 2009 Tak možná úspěch kukikuk prodává tedy rozprodává 406 3.0 V6,tak jsem mu psal a uvidíme,třeba prodá:potlesk
Michael coupé Odesláno 18. leden 2009 Autor Odesláno 18. leden 2009 jak pojedu od 406,tak se mrknu jestli stále jsou a pokud ano ihned uskutečníme,ok?
Y2K Odesláno 18. leden 2009 Odesláno 18. leden 2009 Původně zaslal: Michael coupé jak pojedu od 406,tak se mrknu jestli stále jsou a pokud ano ihned uskutečníme,ok? Ja stale zaujem mam....no neviem ci ty to mas stale k dispozicii. Tak ked tak pozri, daj vediet a urcite sa nejak dohodneme co dalej.
Ferry Odesláno 18. leden 2009 Odesláno 18. leden 2009 sorry, BTW vzperu mezi predni tlumice bys nemel ? jaka by byla cenovka ?
Michael coupé Odesláno 18. leden 2009 Autor Odesláno 18. leden 2009 pánové buď auto dám do kupy nebo prodám celé,mám z toho hlavu v pejru,cenovka by byla myslím dobrá ,ale ne na díly prostě celé,pokud přijde dobrá nabídka přidám haldu věcí na případnou opravu...počkám na nabídky k vozu je i serviska když jí najdu,jsem druhý majitel asi 150tkm .pro info pište.závada na voze je zřejmá + je po nehodě to,ale také víte. [upravil dne 18/1/09 Michael coupé]
Michael coupé Odesláno 18. leden 2009 Autor Odesláno 18. leden 2009 a hlavně nemám na to čaš se s tím dělat.
MirasCC Odesláno 18. leden 2009 Odesláno 18. leden 2009 Hádám že prodej tohodle nebude otázka tří hodin S dovolením dám odkaz na původní vlákno, kde se auto už jednou nabízelo - jsou tam fotky: link Jaká je aktuální představa o ceně?
Recommended Posts