čakom Odesláno 8. leden 2009 Odesláno 8. leden 2009 Původně zaslal: rosta.c uz to jede pod volantem byl odpojeny nejaky dratek no vidíš a ty si to chtěl prodat. Citovat
Dave_k Odesláno 8. leden 2009 Odesláno 8. leden 2009 Původně zaslal: rosta.c uz to jede pod volantem byl odpojeny nejaky dratek Taková banalitka a jak to člověka na.... co? Tak hlavně že to zase jede. Citovat
vdacny Odesláno 8. leden 2009 Odesláno 8. leden 2009 zaujimalo by ma co za kablik to bol odpojeny.... daj fotku ak mas cas.... Citovat
čakom Odesláno 8. leden 2009 Odesláno 8. leden 2009 Původně zaslal: vdacny zaujimalo by ma co za kablik to bol odpojeny.... daj fotku ak mas cas.... třeba 50ka ke starteru. Citovat
rosta.c Odesláno 8. leden 2009 Autor Odesláno 8. leden 2009 černy hrubši a kdysi ho asi někdo přeřiznul a spojil. V tom spoji se to přetrhlo Citovat
Dave_k Odesláno 8. leden 2009 Odesláno 8. leden 2009 Původně zaslal: rosta.c černy hrubši a kdysi ho asi někdo přeřiznul a spojil. V tom spoji se to přetrhlo Že by pokus o krádež? :myslim:myslim Citovat
čakom Odesláno 8. leden 2009 Odesláno 8. leden 2009 Původně zaslal: Dave_k Původně zaslal: rosta.c černy hrubši a kdysi ho asi někdo přeřiznul a spojil. V tom spoji se to přetrhlo Že by pokus o krádež? :myslim:myslim nebo pokus o dodo imobilizeru? Citovat
zbrojnoš Odesláno 8. leden 2009 Odesláno 8. leden 2009 To se tam ten kolega ale pořádně svíjel při tom puštěným rádiu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.