ivanh Odesláno 10. květen 2012 Odesláno 10. květen 2012 Dnes cestou do roboty som videl Golfa II s airbrushom na kapote. Nic prekvapujuce ale ten namet, JELEN V RUJI, taky ako na klasických obrazoch co visia na strenach starych polovnikov.... Isiel v protismere tak som nestihol urobit foto.... [upravil dne 10.5.2012 19:02 od ivanh] Citovat
Kubajz.B Odesláno 14. květen 2012 Odesláno 14. květen 2012 Ten papírák: Tomu se říká pořádný ECOtuning Citovat
Judes Odesláno 15. květen 2012 Odesláno 15. květen 2012 A hlavne dostupný širokej verejnosti . Citovat
čakom Odesláno 15. květen 2012 Odesláno 15. květen 2012 http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/406/10178309?goFrom=list Citovat
čakom Odesláno 15. květen 2012 Odesláno 15. květen 2012 tohle tema nesleduju tak vubec nevim co tu bylo a co ne Citovat
Nanjua Odesláno 15. květen 2012 Odesláno 15. květen 2012 Ty \"čáry\" mi evokují špatný 3D model Citovat
Judes Odesláno 15. květen 2012 Odesláno 15. květen 2012 Na toľko chrómu mal a na kolesá len také puklice Ako kolotoč na jarmoky paráda Citovat
Nanjua Odesláno 15. květen 2012 Odesláno 15. květen 2012 \"také poklice\"? Vždyť jsou taky \"chromové\"...borec:D Citovat
elton Odesláno 16. květen 2012 Odesláno 16. květen 2012 Tak tenhle určitě soutěž \"Jak udělat z hnusné fábie pěkné auto\" nevyhraje. Citovat
dusko201 Odesláno 16. květen 2012 Odesláno 16. květen 2012 tali som natratrafil na tunera:D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.