jack 306 Odesláno 18. prosinec 2008 Odesláno 18. prosinec 2008 ahoj jaké mam koupit destičky na mého piškota?? že na netu ja tam plno různych uchycení a nevím které je to správne prosím poraďte spěchá moc dík. http://www.e-cat.cz/c-1088_22058_199147_590126_590130_590131/peugeot/306-hatchback-3-5dv-7a-7c-n3-n5-05-93/1-6-1587ccm-65kw-89hp-05-93-10-00/brzdovy-system/brzdove-desticky-celisti/predni-naprava.html Citovat
BoneDaddy Odesláno 18. prosinec 2008 Odesláno 18. prosinec 2008 Podívej se do serviceboxu dej tam svůj VIN a najdi OE číslo, to pak vlož do nějakýho el. katalogu a najde ti to ty co máš. Napiš sem VIN, já se ti mrknu. Jestli teda chceš. Citovat
pastorek Odesláno 18. prosinec 2008 Odesláno 18. prosinec 2008 Najrozumnejšie je kupovať podľa starých. Teoreticky podľa VINka na service-boxe by sa mal dať zistiť presný typ. Všetko ostatné je iba hádanie. Zase bol niekto rýchlejší...... [upravil dne 18/12/08 pastorek] Citovat
BoneDaddy Odesláno 18. prosinec 2008 Odesláno 18. prosinec 2008 Původně zaslal: pastorek Najrozumnejšie je kupovať podľa starých. Tak na tuhle možnost jsem zcela zapomněl. Pastorek má pravdu, to je nejlepší možnost. Citovat
jack 306 Odesláno 18. prosinec 2008 Autor Odesláno 18. prosinec 2008 no jo jenže ja je potřebuju zítra koupit a v dobotu hned namontovat. Jelikož nejsem z města tak bych je musel vytáhnout podívat se na ně namontovat znova a zajet je koupit což to nestihnu do zavírací doby a v sobotu mají zavřeno. VF37ANFZ230175870 Citovat
BoneDaddy Odesláno 19. prosinec 2008 Odesláno 19. prosinec 2008 Dle VIN by si tam měl mít destičky OE 4251 22. Obr. 4 Měly by to být například TYTO. Citovat
BoneDaddy Odesláno 19. prosinec 2008 Odesláno 19. prosinec 2008 Radši se mrkni jestli máš přední kotouče chlazený, pro jisotu. Citovat
jack 306 Odesláno 19. prosinec 2008 Autor Odesláno 19. prosinec 2008 jsou chlazené už to mam koupené a zítra to namontuju Citovat
oddie Odesláno 19. prosinec 2008 Odesláno 19. prosinec 2008 Pokud je auto stará pixla po x předchozích majitelích, je nákup podle VIN dost ošemetný, protože po různých opravách a výměnách už tam dávno nemusí být to, co tam bylo z výroby. Speciálně u brzd, kdy se montovalo v průběhu výroby několik brzdových systémů najednou. Takže nejjistější je vždy se nejdřív podívat. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.