Laďa Odesláno 30. listopad 2008 Odesláno 30. listopad 2008 Slyšeli jste dnes v televizi, že zase naší nejvyšší schválili nový zákon? Vozidla kategorie \"N\" o celkové hmotnosti nad 3,5t přípádně i s přípojným vozidlem ( v praxi to znamená i vozidlo kat. N1 pokud má tažné ) musí mít záznamové zařízení nebo tachograf. Citovat
Pe.Tr Odesláno 30. listopad 2008 Odesláno 30. listopad 2008 Původně zaslal: Laďa Slyšeli jste dnes v televizi, že zase naší nejvyšší schválili nový zákon? Vozidla kategorie \"N\" o celkové hmotnosti nad 3,5t přípádně i s přípojným vozidlem ( v praxi to znamená i vozidlo kat. N1 pokud má tažné ) musí mít záznamové zařízení nebo tachograf. chybu v zakone uznali a napravi ji dodatkem , takže jakoby nic , ale je to k pousmani. Citovat
.mycTD Odesláno 30. listopad 2008 Odesláno 30. listopad 2008 hlavne ten zakon uz je nejakej rok v platnosti:P Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.