virnik Odesláno 12. listopad 2008 Odesláno 12. listopad 2008 potrebujem poradit so žiarovkami H7 do auta potrebujem take aby svietili viac ako klasicke,a moc neoslnovali a maly veku životnost. a čo vravite na philips night guide .ako svietia aich životnost [upravil dne 12/11/08 virnik] Citovat
virnik Odesláno 12. listopad 2008 Autor Odesláno 12. listopad 2008 nikto nič potrebujem vediet či sa oplatia kupit proste či su kvalitne v testoch boli na druhom mieste Citovat
Edison Odesláno 12. listopad 2008 Odesláno 12. listopad 2008 Původně zaslal: virnik potrebujem poradit so žiarovkami H7 do auta potrebujem take aby svietili viac ako klasicke,a moc neoslnovali a maly veku životnost. a čo vravite na philips night guide .ako svietia aich životnost [upravil dne 12/11/08 virnik] Hledej, brouku... O osvětlení je tu toho napsána převeliká spousta. Citovat
longstarr Odesláno 12. listopad 2008 Odesláno 12. listopad 2008 ja kupoval silvstarr od philipsu a teď koupuju na burze za 80 Kč neznačkové. Ty Philpsy stály 400. Rozdíl v tom nevidím. Jinak je možnost tunningu na xenony. Mi ale připadá 406ka dobře nasvícená Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.