vix Odesláno 10. listopad 2008 Odesláno 10. listopad 2008 Hlavně ta 5W-30 od 5W-40 je lehkoběžná. (Jinak na \"léto\" zapoměň, leda bys měl seklý termostat) Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 11. listopad 2008 Odesláno 11. listopad 2008 Vix preco ? Nechcem sa hadat, ale vzdy som si myslel, ze 5W na 30 je riedkejsi ako 5W 40, ktory by mal byt hustejsi. Tj logicky, ked startujem v zime, tak mam motor chladnejsi, ako ked ho startujem v polke augusta. Dalej si myslim, ze cim je olej teplejsi, tak tym aj redne, cize je redsi. Preto si myslim, ze za studeneho startu cez zimu je lepsi redsi olej, ktory lepsie premaze motor kym je este studeny. A zase si myslim, ze v lete, ked motor je aj za studena pomerne tepli, a tazsie sa chladi, je lepsi hustejsi olej, ktory ani pomerne vyssou teplotou nie je taky riedky. Takto som to doteraz chapal, prosim nezlincujte ma, radcej ma opravte ak to je zle... Citovat
vix Odesláno 11. listopad 2008 Odesláno 11. listopad 2008 Původně zaslal: Lubk0 Vix preco ? Nechcem sa hadat, ale vzdy som si myslel, ze 5W na 30 je riedkejsi ako 5W 40, ktory by mal byt hustejsi. 1) Nepíši hustější, nýbrž lehkoběžná. 2) Ano, při provozní teplotě bude 5W-30 řidší než 5W-40 Tj logicky, ked startujem v zime, tak mam motor chladnejsi, ako ked ho startujem v polke augusta. Ano, svatá pravda - v srpnu jsem v naši republice nikdy nelyžoval (pozn.: Beru v potaz start motoru, jehož teplota se rovná teplotě okolí) Dalej si myslim, ze cim je olej teplejsi, tak tym aj redne, cize je redsi. S tím se nedá než souhlasit Preto si myslim, ze za studeneho startu cez zimu je lepsi redsi olej, ktory lepsie premaze motor kym je este studeny. Ano, to platí, obecná pravda A zase si myslim, ze v lete, ked motor je aj za studena pomerne tepli, a tazsie sa chladi, je lepsi hustejsi olej, ktory ani pomerne vyssou teplotou nie je taky riedky. Proč chceš v létě jet dobrovolně o něco déle se suchým motorem? (pozn.: Opět beru v potaz start motoru, jehož teplota se rovná teplotě okolí) Takto som to doteraz chapal, prosim nezlincujte ma, radcej ma opravte ak to je zle... Citovat
Guest Šindy 307 SW 125 kW Odesláno 14. listopad 2008 Odesláno 14. listopad 2008 Tak se taky přidam.O tomhle by se dalo dlouho spekulovat.Nejlepsi ujet na jeden olej treba 400 000 a pak se muze rict že je dobry.Hlavne nemenit porad znacky. Ujeli jsme s motorem na Castrol 350t.Motor lital.Pak jsme tam dali neco jineho a výkon šel za chvili dolu. Jak mi psal homat - misto oleje 5W40 total na ktery mam najeto 48000. Ted asi zkusim ten pro FAP ineo 5W30 total. Doufám ze nalitam milion km. No to asi tezko kdyz ho mam porad v garazi. Mlada mi rika ze ho opecovavam casteji nez ji. He he. Lubko dej tam Castrol - je dobrej. Citovat
pastorek Odesláno 14. listopad 2008 Odesláno 14. listopad 2008 Původně zaslal: Šindy 307 SW 125 kW ...Hlavne nemenit porad znacky. Ujeli jsme s motorem na Castrol 350t.Motor lital.Pak jsme tam dali neco jineho a výkon šel za chvili dolu.... ....Lubko dej tam Castrol - je dobrej. S týmto plne súhlasím. Tiež mám takéto skúsenosti a to pri viacerých autách. Proste sú motorové oleje a Castrol. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.