Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306GTi-6 by Béďa


Béďa

Recommended Posts

tak jsem dnes objednal desky, nakonec jsem se rozhodl pro EBC Greenstuff.. snad budu spokojenej :)

Greenstuff - optimalizované sportovní brzdové obložení z kevlaru/aramidu s redukovaným brzdným prachem pro citelné zlepšení brzdného účinku. Toto obložení je bez agresivního černého brzdového prachu, který jinak zůstává na ráfcích a tím je znečišťuje a ničí pokud nejsou pravidelně čištěny. Při vývoji obložení Greenstuff byl kladen velký důraz na zamezení obávaného „vadnutí“ brzdného účinku. Obložení se vyznačuje velmi dobrým účinkem i při nízkých teplotách, životností a zredukovaným opotřebením brzdových kotoučů. Účinek obložení se rozpíná až do hodnot kolem 650°C. Toto obložení s hodnotou součinitele tření 0,55 obdrželo cenu Autografe za inovaci tak i cenu od Maxpower za nejlepší brzdové obložení. Greenstuff obložení mohou zkrátit brzdnou dráhu oproti sériovému až o 9m.

prevzato z.. http://www.ebc-brakes.cz/

[upravil dne 19/2/2009 Béďa]

post-0-14109604825054_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

tak jsem dnes objednal desky, nakonec jsem se rozhodl pro EBC Greenstuff.. snad budu spokojenej :)

Greenstuff - optimalizované sportovní brzdové obložení z kevlaru/aramidu s redukovaným brzdným prachem pro citelné zlepšení brzdného účinku. Toto obložení je bez agresivního černého brzdového prachu, který jinak zůstává na ráfcích a tím je znečišťuje a ničí pokud nejsou pravidelně čištěny. Při vývoji obložení Greenstuff byl kladen velký důraz na zamezení obávaného „vadnutí“ brzdného účinku. Obložení se vyznačuje velmi dobrým účinkem i při nízkých teplotách, životností a zredukovaným opotřebením brzdových kotoučů. Účinek obložení se rozpíná až do hodnot kolem 650°C. Toto obložení s hodnotou součinitele tření 0,55 obdrželo cenu Autografe za inovaci tak i cenu od Maxpower za nejlepší brzdové obložení. Greenstuff obložení mohou zkrátit brzdnou dráhu oproti sériovému až o 9m.

prevzato z.. http://www.ebc-brakes.cz/

[upravil dne 19/2/2009 Béďa]

Bedo ja som hladal red stuff a v katalogu ani na webshopoch nenasiel, tak neviem ci sa nerobia. uz som sa stretol s tym ze to nemali v katalogu a objednat sa to dalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pug: znam firmu v CR kde ti redstuffy na nase auta sezenou, cenove oproti greestuff je to cca 500Kc coz neni nejak moc ale trosku jsem se bal te keramiky jak by to v normalnim provozu fungovalo.. v UK jsem redstuffy nikde nenasel..:nevim

AKCZ: tak preci, doufam ze je budu mit driv..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...