oddie Odesláno 29. říjen 2008 Odesláno 29. říjen 2008 No tak 20 jako vstupní investici bych samozřejmě počítal minimálně, jestli si někdo myslí, že si přiveze starou pixlu za patnáctinu ceny nové a nedá do ní ani korunu, tak spadl na hlavu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.