Martina81 Odesláno 24. říjen 2008 Odesláno 24. říjen 2008 Zdravím všechny, včera jsme se kromě rozvodů a mnoho dalšího bavili o stěračích a někdo mi tu radil, že u Peugeota je seženu kolem 240,- Kč, protože je akce 20% sleva, tak se chci zeptat, kde to viděl, protože já tam volala a pán mi řekl, že za přední zaplatím 1700,-- a za zadní 450,-- tak ať počítám jak počítám, nějak mi to na těch 240,-- nevychází Citovat
BoneDaddy Odesláno 24. říjen 2008 Odesláno 24. říjen 2008 To ti řekl někdo z lacinýho kraje. Nedávno se tu stěrače řešily a vycházely tuším někde kolem 1500,- přední. Citovat
Martina81 Odesláno 24. říjen 2008 Autor Odesláno 24. říjen 2008 Už jsem to našla, psal to Pe.Tr a to přesně takhle : ad rozvody , u tohoto motoru se dělaji az pri 240000 km takze klid , popr sem dej VIN vozu a mrknem co uz na nem delali . ad zadni sterac , počítam že i u Doška je akce na 20% na zimni prislušenství což jsou i sterače a nemela bys tam nechat vic jak 240 ,- s dph . Citovat
BoneDaddy Odesláno 24. říjen 2008 Odesláno 24. říjen 2008 Původně zaslal: Martina81 Už jsem to našla, psal to Pe.Tr a to přesně takhle : ad rozvody , u tohoto motoru se dělaji az pri 240000 km takze klid , popr sem dej VIN vozu a mrknem co uz na nem delali . ad zadni sterac , počítam že i u Doška je akce na 20% na zimni prislušenství což jsou i sterače a nemela bys tam nechat vic jak 240 ,- s dph . Aha. On píše že pouze zadní stěrač by měl stát po slevě tuto částku! Citovat
Martina81 Odesláno 24. říjen 2008 Autor Odesláno 24. říjen 2008 To sice jo, ale mě stejně řekli 450,-- Citovat
BoneDaddy Odesláno 24. říjen 2008 Odesláno 24. říjen 2008 Původně zaslal: Martina81 To sice jo, ale mě stejně řekli 450,-- Pe.Tr se k tomu jistě potom vyjádří. Hmm, tak podle serviceboxu má Pe.Tr pravdu. Když tam dám tvůj VIN kód a zadní stírátko: 00006426LV STÍRÁTKO PEUGEO 227,11 CZK 270,26 CZK 270,26 CZK [upravil dne 24/10/08 BoneDaddy] Citovat
Martina81 Odesláno 24. říjen 2008 Autor Odesláno 24. říjen 2008 To mi neříkej , takže to bude 450,-- i s prací a to si ze mě určitě dělají legraci, že si za to nacvaknutí stěrače řeknou téměř hodnotu stěrače????? Citovat
BoneDaddy Odesláno 24. říjen 2008 Odesláno 24. říjen 2008 Původně zaslal: Martina81 To mi neříkej , takže to bude 450,-- i s prací a to si ze mě určitě dělají legraci, že si za to nacvaknutí stěrače řeknou téměř hodnotu stěrače????? To nevím. Každopádně samotný stěrač stojí s DPH těch 270kč a jelikož je ta sleva tak tu částku co psal Pe.Tr. To nacvaknutí by zase nemělo být tak složitý si myslím. Citovat
Martina81 Odesláno 24. říjen 2008 Autor Odesláno 24. říjen 2008 To nevím. Každopádně samotný stěrač stojí s DPH těch 270kč a jelikož je ta sleva tak tu částku co psal Pe.Tr. To nacvaknutí by zase nemělo být tak složitý si myslím. No to si takymyslím, jelikož jsem to hravě zvládla i já a to asi za 5vteřin. A to jsem volala přímo do Domanskýho v Praze v Kyjích. Ubohou ženu se snaží natáhnout Citovat
BoneDaddy Odesláno 24. říjen 2008 Odesláno 24. říjen 2008 Původně zaslal: Martina81 Ubohou ženu se snaží natáhnout Třeba to tak není. Citovat
Martina81 Odesláno 24. říjen 2008 Autor Odesláno 24. říjen 2008 Asi tam zajedu osobně a uvidíme, pokud nezapůsobí mé osobní kouzlo, tak nevím Citovat
Martina81 Odesláno 24. říjen 2008 Autor Odesláno 24. říjen 2008 Myslíš, že bych tě mohla poprosit, aby ses mi kouknul do toho service boxu i na přední? Citovat
BoneDaddy Odesláno 24. říjen 2008 Odesláno 24. říjen 2008 Původně zaslal: Martina81 Myslíš, že bych tě mohla poprosit, aby ses mi kouknul do toho service boxu i na přední? 00006426JN STÍRÁTKO PEUGEO 646,60 CZK 769,45 CZK 769,45 CZK 00006426JP STÍRÁTKO PEUGEO 611,03 CZK 727,13 CZK 727,13 CZK Citovat
kupák Odesláno 24. říjen 2008 Odesláno 24. říjen 2008 Původně zaslal: BoneDaddy Původně zaslal: Martina81 Myslíš, že bych tě mohla poprosit, aby ses mi kouknul do toho service boxu i na přední? 00006426JN STÍRÁTKO PEUGEO 646,60 CZK 769,45 CZK 769,45 CZK 00006426JP STÍRÁTKO PEUGEO 611,03 CZK 727,13 CZK 727,13 CZK Stejně je to peklo, bratranec tuším loni koupil v akci original stírátka na transita za 500,--- obě. Maj asi trocha jinou cenovou politiku... Citovat
BoneDaddy Odesláno 24. říjen 2008 Odesláno 24. říjen 2008 Původně zaslal: Martina81 Děkuju Nemáš zač. kupák: Ford není Peugeot :D A zrovna nevím jestli není u 307 nějaký speciální uchycení těch stěračů, možná i proto by byla cena vyšší. Citovat
kupák Odesláno 24. říjen 2008 Odesláno 24. říjen 2008 Uchycením to určitě nebude. dva roky zpátky jsem kupoval origo stěrač na 405 (pravda s ostřikovací rampičkou) a stál snad litr... Pak jsem koupil v benexu tuším valea i s rampičkama, v krabici byli stěrače dva a stála asi pětikilo... Ještě mám jeden doma, kdyby někdo chtěl, ale nevím, jestli je tam i ta rampička, ale asi jo... [upravil dne 24/10/08 kupák] Citovat
BoneDaddy Odesláno 24. říjen 2008 Odesláno 24. říjen 2008 Původně zaslal: kupák Uchycením to určitě nebude. dva roky zpátky jsem kupoval origo stěrač na 405 (pravda s ostřikovací rampičkou) a stál snad litr... Aha..... Máš pravdu. Když se mrknu na svoje tak jsou taky kolem 1000,-. Citovat
Pe.Tr Odesláno 24. říjen 2008 Odesláno 24. říjen 2008 Pe.Tr ma samozřejmě pravdu , bohužel nemůže zato jací lidé mohou být. Pokud chces stěrače na sve auto , stav se v pondělí k Domanskýmu do Zdib (0km D8-neplaceny usek) myslim že za 1300,- si odvezeš všechny stěrače (i s prací) Citovat
Martina81 Odesláno 26. říjen 2008 Autor Odesláno 26. říjen 2008 Původně zaslal: Pe.Tr Pe.Tr ma samozřejmě pravdu , bohužel nemůže zato jací lidé mohou být. Pokud chces stěrače na sve auto , stav se v pondělí k Domanskýmu do Zdib (0km D8-neplaceny usek) myslim že za 1300,- si odvezeš všechny stěrače (i s prací) Tedy to je neodolatelná nabídka, ale v pondělí mám dovču, protože musím hlídat 4 psy . Jinak se mi včera v autě rozsvítila na displeji \"značka\" (teď nemůžu za boha najít správné slovo) motoru, tak jsem začala trochu panikařit snad to nebude nic hrozného. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.