Mirec-308 Odesláno 13. říjen 2008 Odesláno 13. říjen 2008 Ahojte 308ckari ake zimne pneu sa chystate kupit pre svojho milacika. Ja sa chystam kupit Dunlop sp ws 3D [upravil dne 13/10/08 Mirec-308] Citovat
kello Odesláno 14. říjen 2008 Odesláno 14. říjen 2008 aký rozmer volíš? ja som zvolil 195/55 R15, v lete chodím na 225/45 R17 Citovat
Mirec-308 Odesláno 14. říjen 2008 Autor Odesláno 14. říjen 2008 Ja taktiez 195/65 R15 a akej znacky si kupil pneu Citovat
PeugeotHDi Odesláno 22. říjen 2008 Odesláno 22. říjen 2008 Původně zaslal: Mirec-308 Ahojte 308ckari ake zimne pneu sa chystate kupit pre svojho milacika. Ja sa chystam kupit Dunlop sp ws 3D [upravil dne 13/10/08 Mirec-308] Dobra volba tie Dunlopy.... Kamos co ma 308ku kupil Michelin Alpin PA3 - nizky valivy odpoer a zivotnost. Ja som kupil Continental TS830 195/65 R15 91H.... Citovat
bigicek Odesláno 22. říjen 2008 Odesláno 22. říjen 2008 Já jsem koupil Goodyear UltraGrip7+ - vítěz testu ADAC 2008 (DE), kupoval jsem i liťáky na zimu, pneu rozměr 195/65 R15 (přeci je tam -4k rozdíl oproti 205/55) A ty pneu vypadaj dobře :-) Citovat
eezee Odesláno 22. říjen 2008 Odesláno 22. říjen 2008 Budu řešit zimáky dneska, uvidíme z čeho si budu moct vybrat (Laeseplan), ale max 16\", spíš patnáctky. Dunlop bych preferoval..... Citovat
MartinR Odesláno 28. říjen 2008 Odesláno 28. říjen 2008 Goodyear UltraGrip7+ sice na 307, ale už mají za sebou loňskou zimu a mohu jen doporučit. Citovat
Mirec-308 Odesláno 5. leden 2009 Autor Odesláno 5. leden 2009 ja mam tie Dunlopky sp ws3d a zatial v pohode Citovat
Mojo2 Odesláno 9. leden 2009 Odesláno 9. leden 2009 taktez jsem letos koupil Goodyear UG 7+ (195/65/15) a zatim naprosta spokojenost Citovat
PeugeotHDi Odesláno 19. leden 2009 Odesláno 19. leden 2009 Nabehal som cca. 4000 km na zimnych pneu Continental TS 830 195/65 R15 91H a maximalna spokojnost, na lade drzia ako prilepene, troska sa mi sice zvysila spotreba, ale to je sposobene aj nizsimi teplotami a tiez v teste ADAC to pisu.... Citovat
petr 308 Odesláno 21. leden 2009 Odesláno 21. leden 2009 ja mam Dunlop sp ws3d.zatim jsem na ne najel 5000.taky jsem je uz 2krat otestoval vna ceste do alp a max.spokojenost Citovat
permonik7 Odesláno 31. leden 2009 Odesláno 31. leden 2009 S Dunlop jsem byla taky maximálně spokojená Citovat
permonik7 Odesláno 31. leden 2009 Odesláno 31. leden 2009 Letos mám zimní Kleber Krisalp. Zato Uniroyal byly naprosto katastrofální, nedržely, hučely i po 5tis.km, hrůza. Ty Klebery jsou zatím nej z těch co jsem jezdila:papa Citovat
petr 308 Odesláno 1. únor 2009 Odesláno 1. únor 2009 Krisalpy mame v praci na oktavce a v poho.pomer vykon a cena je super.ja ale jezdim hodne na lyze,tak jsem radeji vzal dunlop.na snehu drzi jako prilepene:super Citovat
kello Odesláno 5. únor 2009 Odesláno 5. únor 2009 permonik7 ja som dla tie najlacnejšie kleberky a nejako to velmi hučí Citovat
Honza S Odesláno 7. květen 2009 Odesláno 7. květen 2009 Já tam tuto zimu měl 195/65/15 Pirelli. A v žádném případě nedoporučuju. Vyhrabat se na nich někam je opravdu umění a o nervy. To jsem ještě na žádném autě ani gumách nezažil. Hold je budu muset nějak už dohoblovat a nezabít se. Citovat
Otan Odesláno 7. květen 2009 Odesláno 7. květen 2009 Já mám Pirelky na léto, spokojenost sama, ale na zimu kleberky, rovněž spokojen - cena a kvalita, dá se to. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.