Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

výměna žárovky osvětlení SPZ


Jurko

Recommended Posts

Původně zaslal: Přema

Nevím proč jsi použil :bacha ale Another ti chtěl jen říct kdo má s tím zkušenost...a to já......

Takže pánové,sundat tapec od kufru ale bavím se o SW.....a na krajích světla zmáčknout zobáčky a světlo vypadne ven...vyloupnout opatrně pruhledné sklíčko a hotovo a zase vše zpět zacvaknout ale rádo to průhl.sklíčko praská tak bacha......

Tak jsem na to dneska koukal,ale to sklíčko by mělo jít vycvaknout i zvenčí přeci...(na 406 Break to bylo podobně a tam jsem ji měnil) ale nepamatuju si kde jsou zobáčky toho sklíčka,jestli na stranách či uprostřed toho sklíčka..:myslim

[upravil dne 13.10.08 kajvet]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jÁ TO ZKOUŠEL A ULOMIL JSEM TO....ONO TO JDE VYCVAKNOUT ALE MĚ TO ŠLO JEN PŘI VYTAŽENÉM SVĚTÝLKU,BO TEN VÝŘEZ KDE BYS STRČIL ŠROUBOVÁK A VYCVAKNUL JE SCHOVANÝ A TAK PROTO MUSÍ SVĚTÝLKO VEN......ASPON JÁTO TAK DĚLAL.JESTLI NĚKDO PŘÍJDETE NA NĚCO JINÉHO TAK SEM S TÍM----ALE MĚ PO TĚCH DIODÁCH UŽ TO NEZLOBÍ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem auto v Pažoutu,po stranách sklíčka jsou dvě dírky,chce to dva drátky o rozměru těch dírek,mírně zatlačit,tím se odehnou zobáčky uvnitř a je to,nezkoušel jsem to,když jsem si auto přebíral,tak to bylo vyměněné,jen jsem se zeptal,jak to dělali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 let později...
V 17. 10. 2008 at 17:58, kajvet napsal:

Tak vyměněny obě dvě. Oba ukazováčky strčit pod lištu a nahoře na rozích sklíčka se nebát zabrat směrem dolů, sklíčko vyskočí. Žádný drátky,žádný šroubováky a neulomil jsem ani kousek...:roker

(mluvím o 407 SW)

tak nakonec se to povedlo touto "ruční" metodou :-) díky.
tady je pár fotek. je vidět že jsou zobáčky po stranách sklíčka a jsou směrovány dovnitř(dostředu) takže správně by se mělo asizapáčit na jedné straně právě v tom boku a směrem ke středu...
 

20170501_180754.jpg

20170501_180820.jpg

20170501_180832.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...