oni Odesláno 10. říjen 2008 Odesláno 10. říjen 2008 mam takovej dotaz,mam ted moznost vymeny zadni napravy za repasovanou za libovou cenu! chci se zeptaat,kola uz jsou malinko do A a staci jeden clovek vzadu na sedackach a podle meho auto dosti klesne a tlumici prvek uz je taky trochu jinde,ale jen preci,je to presto akutni..vim ze je to asi nesmyslnej dotaz,ale jen preci...diky! prej to meni i s brzdama,naprava je opatrena maznicema a dava na to pry 100 letou zaruku.... Citovat
Ferry Odesláno 10. říjen 2008 Odesláno 10. říjen 2008 ja na 106ku delal repasi s komplet zadnima brzdama - bubny s loziskama, prasata, pakny + hadice a novyma tlumicema za celkem 15000, pokud mas dobrou cenu, tak do toho asi jdi, rozdil je znat [upravil dne 10/10/08 Ferry] Citovat
oni Odesláno 10. říjen 2008 Autor Odesláno 10. říjen 2008 no kazdopadne 15000 je fakt masakr,tohle je o dost nizsi cena,proto o tom uvazuji i presto ze to neni tak akutni!asi.. Citovat
Steiner Odesláno 10. říjen 2008 Odesláno 10. říjen 2008 Tlumiče můžou být dobrý, ale náprava po smrti. Váhu auta nedrží tlumiče, ale náprava. My jsme na 405-kách repasovali jen nápravu - tlumiče, bubny, pakny atd. zůstalo původní, pokud bylo v pořádku. Pokud je dobrá cena a auto si chceš nechat ještě pár let, neváhej. Repas náprava je jiný kafe, jak Pažout sedící na zadku i prázdnej nebo s jedním člověkem... Citovat
oni Odesláno 10. říjen 2008 Autor Odesláno 10. říjen 2008 no auto nevim par let,kazdopadne i pri prodeji bude auto o malinko cenejsi! no kazdopadne i ta zadni naprava vrze,za jizdy to slysitelny neni,ale staci davat neco do kufru! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.