Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

mam takovej dotaz,mam ted moznost vymeny zadni napravy za repasovanou za libovou cenu! chci se zeptaat,kola uz jsou malinko do A a staci jeden clovek vzadu na sedackach a podle meho auto dosti klesne a tlumici prvek uz je taky trochu jinde,ale jen preci,je to presto akutni..vim ze je to asi nesmyslnej dotaz,ale jen preci...diky! prej to meni i s brzdama,naprava je opatrena maznicema a dava na to pry 100 letou zaruku....

Odesláno

ja na 106ku delal repasi s komplet zadnima brzdama - bubny s loziskama, prasata, pakny + hadice a novyma tlumicema za celkem 15000, pokud mas dobrou cenu, tak do toho asi jdi, rozdil je znat

[upravil dne 10/10/08 Ferry]

Odesláno

Tlumiče můžou být dobrý, ale náprava po smrti. Váhu auta nedrží tlumiče, ale náprava. My jsme na 405-kách repasovali jen nápravu - tlumiče, bubny, pakny atd. zůstalo původní, pokud bylo v pořádku.

Pokud je dobrá cena a auto si chceš nechat ještě pár let, neváhej. Repas náprava je jiný kafe, jak Pažout sedící na zadku i prázdnej nebo s jedním člověkem...

Odesláno

no auto nevim par let,kazdopadne i pri prodeji bude auto o malinko cenejsi! no kazdopadne i ta zadni naprava vrze,za jizdy to slysitelny neni,ale staci davat neco do kufru!

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...