Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Čau chlapi,mám problém s délkou žhavení.Po nastartování jde proud do žhaviček ještě 15.sec,žhavičky stále žhaví,a je jedno jestli je motor ohřátý nebo studený.Žhavičky jsou k.o.Co hlídá delku žhavení?.

Odesláno
Původně zaslal: Haness

Čau chlapi,mám problém s délkou žhavení.Po nastartování jde proud do žhaviček ještě 15.sec,žhavičky stále žhaví,a je jedno jestli je motor ohřátý nebo studený.Žhavičky jsou k.o.Co hlídá delku žhavení?.

U starsich dieslov normalne

Odesláno

když žhavíš a zhasne ti kontrolka tak žhaviče ještě žhaví vypne je až relé,nažhav,počkej-nestartuj a za chvíli uslyšíš cvaknutí z motoru-tak to ti právě vyplo žhavení relé

Odesláno
Původně zaslal: malypeto

U starsich dieslov normalne

nazdar peto, tak jak sa dari? auto poslucha? nevis nahodu, kde bych mohel za slusnu cenu zehnat predne svetla??

Odesláno
Původně zaslal: malypeto

Původně zaslal: Haness

Čau chlapi,mám problém s délkou žhavení.Po nastartování jde proud do žhaviček ještě 15.sec,žhavičky stále žhaví,a je jedno jestli je motor ohřátý nebo studený.Žhavičky jsou k.o.Co hlídá delku žhavení?.

U starsich dieslov normalne

Tzv. dožhavení,t.j. svíčka žhaví i po nastartování motoru mají i mo-

tory HDi.Např. při teplotě 0 stupňů C--by měly svíčky dožhavovat cca 1 minutu.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...