Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Mám problém ze startováním Partnera 1,4 benzín rok 2000. Motor točí, ale nechytá. Byla provedená výměna benzínového čerpadla a cívky rozdělovače a svíček, ale chyba trvá. Mototor jde nastartovat roztlačením. Když motor běží, není s ním žádný problém.

Odesláno

skontroluj kontakty na baterke, kostru, skus si pozicat inu baterku... stalo sa to znamemu... ked zacnes startovat starter stiahne napetie na tak nizku uroven ze ti prestane fungovat rj, zapalovanie a pod..

Odesláno

A nemas nejakej pobouchanej imobilizer??? tohle nasim dela C3 taky . zkus druhej klicek nebo na diagnostiku at ti vyjedou chyby

Odesláno

odvez to do servisu. uvidis co naznaji ale ja to typuju na imobilizer

Odesláno

píšeš že \" Motor jde nastartovat roztlačením \",prečo ste menili sviečky,cievky rozdelovača....ked motor potom funguje normalne

tu može byť problem v

bateria - ta je nová

štarter - nema dostatočný vykon na roztočenie motora, pripadne skratuje - pokles napätia treba namerat počas štartovania aspoň 10V na svorkeč.50

spinacou skrinkou - ako píše Pastorek

imobilizer - ten by som asi vylučil, ked po roztlacení naskočí a štarter tiež točí

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...