Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Komorně-pracovní minisraz P-C po x-tý


OK406

Recommended Posts

Včerejší čtvrteční odpoledne, kdy vykouklo i sluníčko bylo po delší době příjemné a tak jsem si sám sobě udělal komorně-pracovní minisraz P-C a pustil se do předělání denních světel u tety Peugeot 307 a to z z masky jsem se přemístil do spodní části viz foto. Spodní část masky v nárazníku je nacvaknuta k nárazníku, takže šla vyndat velmi dobře. Pro umístnění denních světel jsem za pomoci plátu pilky na kov a štípacích kleští (boční) vytvořil otvor. Poté se pouze přetáhli světla z vrchní části do spodní a řádně se připevnili. K připevnění držáku světel k masce bylo použito šroubu s matkou. Vše jsme lehce promázl grafitovou vazelínou a vše řádně utáhl. Práce cca na 3,5 hodiny. A rozdíl je vidět. Je pravda, že někomu se toto ,,vylepšení " může líbit a někomu ne. Můj názor je, nesvítit ve dne, kromě klimatických podmínek (déšť (hustý), sněžení, mlha, noc apod. ).

post-4390-0-75248100-1414779765_thumb.jp

post-4390-0-78625700-1414779776_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Snad se nebude te prosím na mě zlobit, že jsem pro tento problém (závadu) vytvořil nové téma v sekci Peugeot 106. Z důvodu, že se to bude lépe v budoucnu hledat, pokud by měl někdo podobný problém.

 Děkuji

Publikováno 19 listopad 2014 - 18:09:55

Dneska jsem si udělal sám komorně-pracovní minisraz P-C a to z důvodu, že se u synkovo 106 nápadně moc zahřívalo zadní pravé kolo. Po zvednutí ZP kola se otáčelo lehce. Tak jsem sundal kolo + buben a jaký na mě čekalo překvapení = šok je vidět na snímcích (foceno mobilem). Po zjištění, že je ,,odlepené" brzdové obložení, jsem ihned volal členovi badisak, nadiktoval VIN  a objednal nové. Objednal (doporučil mi jeho spolupracovník) jsem zadní brzdové čelisti značky Myele obj. č. MEY 11-145330017. Zítra by mi měli přijít.

 Bohužel, se vyskytl problém a to v podobě špatné zajišťovací matky, kterou badisak nemá :( . A ani u nás v mototechně nemají. Mají pouze na škodovky a ta je o ,,číslo" menší. Tak zkusím ještě AK.

Přiložené miniatury
  • zadni brzda bez oblozeni..jpg
  • zadni brzda buben s oblozenim.jpg
Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Oldo narovinu , Proč se u tebe vyskytnou vždy problémy  na konci listopadu a pod? Není to první ani poslední případ, ono se v nevytápěné garáži blbě dělá a jednak mne už není taky dvacet. Ono by člověk i pomohl jen se musí vědět jak na to. Bohužel musel jsem,rozepisovati to nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo, narovinu, já nevím, ale problémy se vyskytnou v každém období. Jen podzim a zima jsou ,,nepříjemné". A to, že není vytápěná garáž? A kdo jí má? To mám zateplovat garáž? To snad ne a řešit to nebudu. jsou to dost velké náklady do něčeho, kde není ,,jistota". A jak jsme ti opakovaně řekl, řešit to v dané situaci nebudu. Pokud by se vyskytl problém u tebe, tak to řeším na parkovišti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Oldo sorry ty jsi nikdy neřešil můj problém . Tak se drobet prober. kdo ti makal na autě a pod?? venku bylo  -15 a pod ?? musel jsem .

Já ti vždy, pokud to šlo vyhověl

Upraveno uživatelem servisman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ozzy56: neznáš nás, tak přijet a pak můžeš psát ;) .

StibTo: neznáš nás, tak přijet a pak můžeš soudit. Alespoň tě poznáme, jaký si doopravdy :papa . Však to k nám nemáš daleko. I z Prahy jezdí ke mě např. švejk, Mef atd. . Alespoň projedeš 407 2.2 :D . Silnice máme vcelku pořádku.

Jen uvedu na rovinu, že každý byl se servismanem spokojen. Pokud se nepletu, tak u mě byli až z Přelouče :super . Takže StibTo, jsi na řadě :D .

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

Dneska odpoledne mi zavolal člen Chozeluizskuner, že by zajel. Tak po delší době se opět konal komorně-pracovní minisraz P-C. Tentokrát u mě doma. Uvařil jsem čaj a povídali si o všem možném. převážně ale o našich vozidlech. I kdyý se nic nedělalo, tak to byla příjemná chvilka :super . Jakmile bude tepleji, tak už opět budu v garáži ;). Díky za milou návštěvu Chozeluizskuner :papa .

post-4390-0-66343800-1424882644_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...