Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Komorně-pracovní minisraz P-C po x-tý


OK406

Recommended Posts

Původně zaslal: honza406

nezlob se ale vem že jsme oleje začali dělat po půl 8 večer takže bylo i dosti hodin :xvul

Bohužel, nejsme páni svého času!! Zde se poznává, jak ten čas mezi příteli utíká!! To by potvrdil i Stalmik!!:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: honza406

nezlob se ale vem že jsme oleje začali dělat po půl 8 večer takže bylo i dosti hodin :xvul

Bohužel, nejsme páni svého času!! Zde se poznává, jak ten čas mezi příteli utíká!! To by potvrdil i Stalmik!!:(

No je pravda, ze to uteklo jk voda.. i cely den by byl malo na zlepsovani :super Jinak co se tyce libivosti minisrazu tak jsem velice rad ze jsme se zase sesli jako pred no.. dvema roky a udelal se kus prace. dalsi minisraz doufam absolvuji zas.. jen se mi vcas ozvete ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: honza406

nezlob se ale vem že jsme oleje začali dělat po půl 8 večer takže bylo i dosti hodin :xvul

Bohužel, nejsme páni svého času!! Zde se poznává, jak ten čas mezi příteli utíká!! To by potvrdil i Stalmik!!:(

No je pravda, ze to uteklo jk voda.. i cely den by byl malo na zlepsovani :super Jinak co se tyce libivosti minisrazu tak jsem velice rad ze jsme se zase sesli jako pred no.. dvema roky a udelal se kus prace. dalsi minisraz doufam absolvuji zas.. jen se mi vcas ozvete ;)

Ozveme kdykoliv, jen si udělej více času a nějaké to vylepšení!! Ale jak napsal Honza406, každý je vítán!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se konal legendární komorně-pracovní minisraz P-C, kde jsme s Honza406 kontroloval svoji 406 a na mojí 406 jsme namontovali snímač hladiny kapaliny v ostřikovači. Dále se vyměnila kapalina v servořízení (telefonická konzultace s Pe.Tr = děkuji Ti), dal jsem nový přední podběh a nějaké maličkosti na autech. Škoda, že se nezúčastňuje více členů. Ale to je dáno zřejmě tím, že Týn nad Vltavou není zrovna v ,,srdci\" republiky a nenítu takové množství členů P-C. Samozřejmě, že nechybělo klasické kafíčko a čaj. I sušenky byli;). A hlavně dobrá nálada + příjemní den a taky velmi příjemné počasí. Děkuji Honzovi 406 za návštěvu a pomoc!!!:potlesk

p.s. kdyby se někomu doma ,,válela\" zbytečná kabeláž z 406, a chtěl ji vyhodit, tak bych si ji vzal.

[upravil dne 19/4/09 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: agresssor

teda kuci mam dojem ze se za vama taky stavim, budu potrebovat rady jak na predni tlumice a tak podobne.....

Je to jen na domluvě s Honzou406 a se mnou. Nic více. Rádi poznáme ,,zapálené\" pežoťáky;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dnes se od ranních hodin uskutečnil již poněkolikáté ji proslulí komorně-pracovní minisraz P-C u mě v garáži, kterého se zúčastnil pouze Honza406 a já a nikdo jiný. A co bylo náplní minisrazu? montáž páčky světel a mlhových světel, kdy se ještě vymyslelo, že se zadní mlhové světlo lze zapínat vypínačem, který je součástí výbavy. Jelikož na páčce lze zapnou pouze samostatné přední mlhové světla a nebo přední + zadní mlh.světla najednou. Je pravda, že před zapojením byla několik dnů vřelá debata po ICQ mezu mnou a Honzou406. Ale ten kdo zná Honzu406, tak vím, že příjmá nové výzvy, zvláště v oblasti elektriky u 406! Takže i dnešní den zkoušel několik možností, jak to vše zapojit a nakonec se mu vše povedlo na jedničku!! Dále byli u 205 vyndány palubní přístroje a vyměněni žárovky + další věci. Také byl upraven stěrač řidiče. Honza406 si vyměnil kapalinu v servořízení u své 406. Více z komorně-pracovního minisrazu P-C v obrazu: při práci byl použit i internet:

post-0-14109606589879_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...