vix Odesláno 25. září 2008 Odesláno 25. září 2008 \"Eques se učí na magickémk vozíku\" - mi připadne, že na srazech většinou, jak mi ostatní osobně vyprávějí, potkávám zbylých 10% řidičů, co neumí jezdit. Takže jsem buď klubem špatných řidičů, nebo je statisticky někde chyba. P.S.: Jinak je tohle vlákno fajn. Tolik ubrečených slušných řidičů jsem na jedné kopici už dlouho neviděl. Citovat
dzana.m Odesláno 25. září 2008 Odesláno 25. září 2008 no upřimně nejsem žadnej svatoušek taky to umim sešlapnout ale vim co si mužu dovolit stím autem a co ne a vym že ho mam vpořádku a když jedu sněkým tak radši v klidu než riskovat když jedu sám tak si dovolim občas to trochu výc sešlápnout když to silnice dovolí ale na tý silnici co to rozmlátil tak jezdím skoro každej den a je vpohode Citovat
Marcel505 Odesláno 25. září 2008 Odesláno 25. září 2008 V té diskuzi jsou docela dobý komentáře: misekfrisek (seznam.cz)24. 9. 2008 08:30 - *.hnv.transnet.cz Zase jeden mladý frajer s rychlým autem.Tenhle věk je u řidičů nebezpečný.Ještě to neumí pořádně jezdit,ale na ulici jsou safra vidět! 6 hlasů professore01 (seznam.cz)24. 9. 2008 08:33 - *.55.broadband10.iol.cz ]pazout 306 rychle auto??? to potom i fabie je formule... 19 hlasů misekfrisek (seznam.cz)24. 9. 2008 08:34 - *.hnv.transnet.cz Nesrovnávám to s těma nejrychlejšíma,pitomci stačí i 306 aby jel jako h.o.v.a.d.o 1 hlas professore01 (seznam.cz)24. 9. 2008 08:39 - *.55.broadband10.iol.cz ale jo-souhlas.. josh88 (seznam.cz)24. 9. 2008 09:51 - *.brno-mesto.cz nekterejm i sadina 120:D ale 306 je pomala.... zalezi fakt jen na blbcovi co sedi za volantem jak dobre to auto zna a vi co vsechno si muze dovolit... [upravil dne 25/9/2008 Marcel505] [upravil dne 25/9/2008 Marcel505] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.