Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: honza406

podle mne u 2,2 to byl standart

taky by se mi líbily chrom,ale nemusím míti všechno ;)

ani u 2,2 to standart nebyl. já je třeba nemám.

406 2,0 Turbo (5-ti dílná sada) má ty rámečky taky všechny kulatý jako nový model? (2xvelký, 3x malý)?

jde mi o to že mám 5 budíků a rád bych aby se dostalo na všechny :nevim

[upravil dne 9.10.2008 Blizzard]

Odesláno
Původně zaslal: Blizzard

406 2,0 Turbo (5-ti dílná sada) má ty rámečky taky všechny kulatý jako nový model? (2xvelký, 3x malý)?

jde mi o to že mám 5 budíků a rád bych aby se dostalo na všechny :nevim

[upravil dne 9.10.2008 Blizzard]

Jo ma kulaty. Si je nech udělat na zakázku. Vlastně tedy jen ten jeden. ;)

Odesláno
Původně zaslal: BoneDaddy

Původně zaslal: Blizzard

406 2,0 Turbo (5-ti dílná sada) má ty rámečky taky všechny kulatý jako nový model? (2xvelký, 3x malý)?

jde mi o to že mám 5 budíků a rád bych aby se dostalo na všechny :nevim

[upravil dne 9.10.2008 Blizzard]

Jo ma kulaty. Si je nech udělat na zakázku. Vlastně tedy jen ten jeden. ;)

no tak to bych obědnal na to turbo a bylo by po problému :)

... ale to stejně až tak na Vánoce.

Odesláno
Původně zaslal: Blizzard

no tak to bych obědnal na to turbo a bylo by po problému :)

... ale to stejně až tak na Vánoce.

Ha, mě dali taky na turbo s tím že to bude stejný a prd. Lepší rozebrat, změřit posuvkou a pak volat. Nebo vůbec nejlepší se stavit. Abys s tím něměl trable jako já. :mrk

Odesláno
Původně zaslal: padro

ako ste odsrobovali tie sroby, podarilo sa mi len jeden tie bocne su ako prilemene, ja som myslel ze tie klasicky krizovy a to je nejake divne :myslim:roll

Tak ten divný křížový šroub je tzv. TORX. :aut

Odesláno
Původně zaslal: BoneDaddy

Původně zaslal: Blizzard

no tak to bych obědnal na to turbo a bylo by po problému :)

... ale to stejně až tak na Vánoce.

Ha, mě dali taky na turbo s tím že to bude stejný a prd. Lepší rozebrat, změřit posuvkou a pak volat. Nebo vůbec nejlepší se stavit. Abys s tím něměl trable jako já. :mrk

tak jo, to radši přeměřim a dám jim přesný míry. :)

Díky

Odesláno
Původně zaslal: Blizzard

tak jo, to radši přeměřim a dám jim přesný míry. :)

Díky

Asi to bude jistější. Netvrdím že to nemáš stejny.Jde mi jen o to aby si neměl část budíků v Pardubicích, část doma a na auto koukal z okna. :D

Odesláno

zezadu po obvodu a nekde uprostred je nekolik torx - T15 sroubu, vsechny je musis vyndat a pak to kryci plexi jde sundat

Odesláno

jeste je tam jeden sroub schovanej nekde uprostred budiku, v takove prohlubni, je spatne videt

myslim ze to je v miste kde je cervena sipka

[upravil dne 10/10/08 Ferry]

post-0-14109602466158_thumb.jpg

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...