Blizzard Odesláno 9. říjen 2008 Odesláno 9. říjen 2008 Původně zaslal: honza406 podle mne u 2,2 to byl standart taky by se mi líbily chrom,ale nemusím míti všechno ani u 2,2 to standart nebyl. já je třeba nemám. 406 2,0 Turbo (5-ti dílná sada) má ty rámečky taky všechny kulatý jako nový model? (2xvelký, 3x malý)? jde mi o to že mám 5 budíků a rád bych aby se dostalo na všechny [upravil dne 9.10.2008 Blizzard] Citovat
BoneDaddy Odesláno 9. říjen 2008 Odesláno 9. říjen 2008 Původně zaslal: Blizzard 406 2,0 Turbo (5-ti dílná sada) má ty rámečky taky všechny kulatý jako nový model? (2xvelký, 3x malý)? jde mi o to že mám 5 budíků a rád bych aby se dostalo na všechny [upravil dne 9.10.2008 Blizzard] Jo ma kulaty. Si je nech udělat na zakázku. Vlastně tedy jen ten jeden. Citovat
padro Odesláno 9. říjen 2008 Odesláno 9. říjen 2008 prisli mi ramiky budikov z tunigsamolepky, tak dufam ze dnes to tam uspesne nahodim Citovat
BoneDaddy Odesláno 9. říjen 2008 Odesláno 9. říjen 2008 Původně zaslal: padro prisli mi ramiky budikov z tunigsamolepky, tak dufam ze dnes to tam uspesne nahodim Tak držím palce ať s tím nemáš problémy jako já. Citovat
Blizzard Odesláno 9. říjen 2008 Odesláno 9. říjen 2008 Původně zaslal: BoneDaddy Původně zaslal: Blizzard 406 2,0 Turbo (5-ti dílná sada) má ty rámečky taky všechny kulatý jako nový model? (2xvelký, 3x malý)? jde mi o to že mám 5 budíků a rád bych aby se dostalo na všechny [upravil dne 9.10.2008 Blizzard] Jo ma kulaty. Si je nech udělat na zakázku. Vlastně tedy jen ten jeden. no tak to bych obědnal na to turbo a bylo by po problému ... ale to stejně až tak na Vánoce. Citovat
BoneDaddy Odesláno 9. říjen 2008 Odesláno 9. říjen 2008 Původně zaslal: Blizzard no tak to bych obědnal na to turbo a bylo by po problému ... ale to stejně až tak na Vánoce. Ha, mě dali taky na turbo s tím že to bude stejný a prd. Lepší rozebrat, změřit posuvkou a pak volat. Nebo vůbec nejlepší se stavit. Abys s tím něměl trable jako já. Citovat
padro Odesláno 9. říjen 2008 Odesláno 9. říjen 2008 ako ste odsrobovali tie sroby, podarilo sa mi len jeden tie bocne su ako prilemene, ja som myslel ze tie klasicky krizovy a to je nejake divne Citovat
BoneDaddy Odesláno 9. říjen 2008 Odesláno 9. říjen 2008 Původně zaslal: padro ako ste odsrobovali tie sroby, podarilo sa mi len jeden tie bocne su ako prilemene, ja som myslel ze tie klasicky krizovy a to je nejake divne Tak ten divný křížový šroub je tzv. TORX. Citovat
Blizzard Odesláno 9. říjen 2008 Odesláno 9. říjen 2008 Původně zaslal: BoneDaddy Původně zaslal: Blizzard no tak to bych obědnal na to turbo a bylo by po problému ... ale to stejně až tak na Vánoce. Ha, mě dali taky na turbo s tím že to bude stejný a prd. Lepší rozebrat, změřit posuvkou a pak volat. Nebo vůbec nejlepší se stavit. Abys s tím něměl trable jako já. tak jo, to radši přeměřim a dám jim přesný míry. Díky Citovat
padro Odesláno 9. říjen 2008 Odesláno 9. říjen 2008 ale ako to teraz odsrobujem, to bol inteligent co tam daval nejaky :mrkTORX [upravil dne 9.10.2008 padro] Citovat
BoneDaddy Odesláno 9. říjen 2008 Odesláno 9. říjen 2008 Původně zaslal: padro ale ako to teraz odsrobujem, to bol inteligent co tam daval nejaky :mrkTORX [upravil dne 9.10.2008 padro] Seženeš si bity s TORXem. ;) Citovat
padro Odesláno 9. říjen 2008 Odesláno 9. říjen 2008 :roll dufam ze to maju v tescu nechce sa mi behat po obchodoch [upravil dne 9.10.2008 padro] Citovat
BoneDaddy Odesláno 9. říjen 2008 Odesláno 9. říjen 2008 Původně zaslal: Blizzard tak jo, to radši přeměřim a dám jim přesný míry. Díky Asi to bude jistější. Netvrdím že to nemáš stejny.Jde mi jen o to aby si neměl část budíků v Pardubicích, část doma a na auto koukal z okna. Citovat
padro Odesláno 10. říjen 2008 Odesláno 10. říjen 2008 ako sa dostanem ku budikom ? neviem ako dam dole to sklo? [upravil dne 10.10.2008 padro] Citovat
Ferry Odesláno 10. říjen 2008 Odesláno 10. říjen 2008 zezadu po obvodu a nekde uprostred je nekolik torx - T15 sroubu, vsechny je musis vyndat a pak to kryci plexi jde sundat Citovat
padro Odesláno 10. říjen 2008 Odesláno 10. říjen 2008 vysroboval som 8 srobov po obvode, ine tam nevidim ale niekde to drzi nejde to vybrat Citovat
Ferry Odesláno 10. říjen 2008 Odesláno 10. říjen 2008 jeste je tam jeden sroub schovanej nekde uprostred budiku, v takove prohlubni, je spatne videt myslim ze to je v miste kde je cervena sipka [upravil dne 10/10/08 Ferry] Citovat
padro Odesláno 10. říjen 2008 Odesláno 10. říjen 2008 je tam ale ako sa ku nemu dostanem :o ten torx kluc co mam je sirsi, ten srob je hlboko zapusteny Citovat
Kekros Odesláno 10. říjen 2008 Odesláno 10. říjen 2008 jo na hlubší díry je dobrej torx udělanej jako šroubovák, nebo taky dělaný jako imbus Citovat
padro Odesláno 10. říjen 2008 Odesláno 10. říjen 2008 toto bude problem, ako to tam mohli tak namontovat omg Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.