Petr Mazour Odesláno 6. září 2008 Odesláno 6. září 2008 Ahoj lidičky. Tak se mi vyskytl další nový problém s 406 HDI 2.0 r.v. 02 SEDAN. Když jedu po městě po kostkách, tak mi na předku klepe nehorázně nějaký plech. Napadlo mě, že by se mohlo jednat o ten kryt ze spodku auta co kryje ue spodu motor, tak jsem ho oddělal, ale jaksi to klepe pořád, možná ale již méně. Koukl jsem na výfuk a ten je v pohodě. Nevíte někdo, co by to mohlo být? Citovat
Petr Mazour Odesláno 6. září 2008 Autor Odesláno 6. září 2008 A jinak mám ještě jeden zádrhel, moc autům nerozumím a možná to také souvísí s tím klepáním co jsem popisoval výše, opravdu nevím. Když zvednu kapotu a vypnu motor, tak se nehorázně zatřepe motor. Vím, že u motoru je to běžná věc, ale zdá se mi, že se zatřepe až příliš. Citovat
vendelinek Odesláno 6. září 2008 Odesláno 6. září 2008 To vypadá na silenblok motoru,když se celej klepe,a co dělá řadička?:myslimta se taky klepe?:myslimnejsem teda žádnej fachmajstr jen Citovat
Petr Mazour Odesláno 6. září 2008 Autor Odesláno 6. září 2008 Původně zaslal: vendi.stejskal To vypadá na silenblok motoru,když se celej klepe,a co dělá řadička?:myslimta se taky klepe?:myslimnejsem teda žádnej fachmajstr jen No, možná se také mírně chvěje, ale to si myslím, že je normální ne? Opravdu nejsem žádný technik, autí má cca 2 měsíce a začal jsem se o auta zajímat až teď, jsem opravdu v tomto amatér. Citovat
ThorR Odesláno 6. září 2008 Odesláno 6. září 2008 Takhle se to nepozná když nevíš jestli je to nad míru normálnosti nebo jestli už něco odešlo, máš nějaké konkrétnější bydliště než křoví 10? Citovat
Petr Mazour Odesláno 6. září 2008 Autor Odesláno 6. září 2008 Původně zaslal: ThorR Takhle se to nepozná když nevíš jestli je to nad míru normálnosti nebo jestli už něco odešlo, máš nějaké konkrétnější bydliště než křoví 10? Bydliště mám Křoví 10, je to u Velké Bíteše, asi cca 30 Km od Brna. Spíše by mě ale zajímalo, co tam klepe za ten plech, nebo co to je. Citovat
AnotherOne Odesláno 6. září 2008 Odesláno 6. září 2008 Původně zaslal: Petr Mazour Původně zaslal: ThorR Takhle se to nepozná když nevíš jestli je to nad míru normálnosti nebo jestli už něco odešlo, máš nějaké konkrétnější bydliště než křoví 10? Bydliště mám Křoví 10, je to u Velké Bíteše, asi cca 30 Km od Brna. Spíše by mě ale zajímalo, co tam klepe za ten plech, nebo co to je. Podľa čoho súdiš, že je to nejaký plech? Na prednej náprave môže klepať milión vecí. Citovat
Petr Mazour Odesláno 6. září 2008 Autor Odesláno 6. září 2008 Původně zaslal: AnotherOne Původně zaslal: Petr Mazour Původně zaslal: ThorR Takhle se to nepozná když nevíš jestli je to nad míru normálnosti nebo jestli už něco odešlo, máš nějaké konkrétnější bydliště než křoví 10? Bydliště mám Křoví 10, je to u Velké Bíteše, asi cca 30 Km od Brna. Spíše by mě ale zajímalo, co tam klepe za ten plech, nebo co to je. Podľa čoho súdiš, že je to nejaký plech? Na prednej náprave môže klepať milión vecí. No, protože to klepe jako když někdo mlátí ze spodu rukou do plechu. Když jedu, tak je to slyšet z okénka z levé strany, tak i spolujezdca. Když jsem si lehl pod auto a rukou zabouchal na ten kryt motoru, tak to vydávalo naprosto stejný zvuk. Tak jsem ten kryt oddělal a klepe to sice méně, ale pořá. Že by ještě ta druhá část toho krytu? Citovat
AnotherOne Odesláno 6. září 2008 Odesláno 6. září 2008 Původně zaslal: Petr Mazour Původně zaslal: AnotherOne Původně zaslal: Petr Mazour Původně zaslal: ThorR Takhle se to nepozná když nevíš jestli je to nad míru normálnosti nebo jestli už něco odešlo, máš nějaké konkrétnější bydliště než křoví 10? Bydliště mám Křoví 10, je to u Velké Bíteše, asi cca 30 Km od Brna. Spíše by mě ale zajímalo, co tam klepe za ten plech, nebo co to je. Podľa čoho súdiš, že je to nejaký plech? Na prednej náprave môže klepať milión vecí. No, protože to klepe jako když někdo mlátí ze spodu rukou do plechu. Když jedu, tak je to slyšet z okénka z levé strany, tak i spolujezdca. Když jsem si lehl pod auto a rukou zabouchal na ten kryt motoru, tak to vydávalo naprosto stejný zvuk. Tak jsem ten kryt oddělal a klepe to sice méně, ale pořá. Že by ještě ta druhá část toho krytu? Nemal by si ho radšej skúsiť pripevniť, než rozmontuješ celé auto... Ten motor bude asi silentblok, aj to buchoce pri vypnutí, pohýňaní, brzdení motorom? Citovat
Petr Mazour Odesláno 6. září 2008 Autor Odesláno 6. září 2008 Původně zaslal: AnotherOne Původně zaslal: Petr Mazour Původně zaslal: AnotherOne Původně zaslal: Petr Mazour Původně zaslal: ThorR Takhle se to nepozná když nevíš jestli je to nad míru normálnosti nebo jestli už něco odešlo, máš nějaké konkrétnější bydliště než křoví 10? Bydliště mám Křoví 10, je to u Velké Bíteše, asi cca 30 Km od Brna. Spíše by mě ale zajímalo, co tam klepe za ten plech, nebo co to je. Podľa čoho súdiš, že je to nejaký plech? Na prednej náprave môže klepať milión vecí. No, protože to klepe jako když někdo mlátí ze spodu rukou do plechu. Když jedu, tak je to slyšet z okénka z levé strany, tak i spolujezdca. Když jsem si lehl pod auto a rukou zabouchal na ten kryt motoru, tak to vydávalo naprosto stejný zvuk. Tak jsem ten kryt oddělal a klepe to sice méně, ale pořá. Že by ještě ta druhá část toho krytu? Nemal by si ho radšej skúsiť pripevniť, než rozmontuješ celé auto... Ten motor bude asi silentblok, aj to buchoce pri vypnutí, pohýňaní, brzdení motorom? jj, aji to bouchne při vypnutí motoru. Zítra ty spodní kryty zkusím lépe připevnit. Jsou tam ty nasazovaci šrouby, tak je zkusím podložit, co Ty na to? Citovat
AnotherOne Odesláno 6. září 2008 Odesláno 6. září 2008 Nsadzovacie? Myslíš tie plastové kolíčky s vrúbkovaním, čo sa len zatlačia? No na vyskúšanie to skús podložiť, ale dlhodobo by som to tak nenechával, aby ti to časom nevypadlo - vymeniť klíčky za nové. To buchnutie pri vypnutí motora urobí ten plech alebo je to iný zvuk? [upravil dne 6.9.2008 AnotherOne] Citovat
Petr Mazour Odesláno 6. září 2008 Autor Odesláno 6. září 2008 Původně zaslal: AnotherOne Nsadzovacie? Myslíš tie plastové kolíčky s vrúbkovaním, čo sa len zatlačia? No na vyskúšanie to skús podložiť, ale dlhodobo by som to tak nenechával, aby ti to časom nevypadlo - vymeniť klíčky za nové. To buchnutie pri vypnutí motora urobí ten plech alebo je to iný zvuk? [upravil dne 6.9.2008 AnotherOne] Je to takový šroub, který má vroubkování. Zastrčí se a pootočí se s ním a drží. Je to iný zvuk, ten kryt mám přece oddělanej. :-) Citovat
AnotherOne Odesláno 6. září 2008 Odesláno 6. září 2008 Tak to bude silentblok, plech skús podložiť. Citovat
Petr Mazour Odesláno 6. září 2008 Autor Odesláno 6. září 2008 Původně zaslal: AnotherOne Tak to bude silentblok, plech skús podložiť. OK. Děkuji za radu. Citovat
Petr Mazour Odesláno 7. září 2008 Autor Odesláno 7. září 2008 Ahoj. Tak to vypadá, že problém je vyřešen. Dal jsem na ten spodní kryt nové šrouby a vše již OK. Dokonce jsem i vyřešil to kovové cinkání při jízdě. Měl jsem upadnutý držák, co drží kovovou trubičku od klimy. Je ta ta trubička, co je na ní napouštění klimy ( a kousek dále je takový ten klobouček ) . Dole na nárazníku je úchyt, ke ktrému je ta trubička připevněna a to jsem měl upadené. Citovat
vendelinek Odesláno 7. září 2008 Odesláno 7. září 2008 Původně zaslal: Petr Mazour Ahoj. Tak to vypadá, že problém je vyřešen. Dal jsem na ten spodní kryt nové šrouby a vše již OK. Dokonce jsem i vyřešil to kovové cinkání při jízdě. Měl jsem upadnutý držák, co drží kovovou trubičku od klimy. Je ta ta trubička, co je na ní napouštění klimy ( a kousek dále je takový ten klobouček ) . Dole na nárazníku je úchyt, ke ktrému je ta trubička připevněna a to jsem měl upadené. :superzáhada odstraněna, Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.