wooody Odesláno 30. srpen 2008 Odesláno 30. srpen 2008 lidi kolik oleje se ma dat do prevodovky,dneska sem ji vyndal a vytek mi necelej litr, coz se mi zda malo, mam 306 1.4....... Dik Citovat
Guest SB Odesláno 1. září 2008 Odesláno 1. září 2008 Špeciálny prevodový olej API GL-5, SAE 75W-80W, plniace množstvo 1,9l Citovat
Ticcino Odesláno 1. září 2008 Odesláno 1. září 2008 Jen dotaz. Někde jsem četl, že do převodovky se lije tolik, kolik se tam vejde. Takže až po okraj plnícího otvoru. Je to obecně platné pravidlo? Citovat
pastorek Odesláno 1. září 2008 Odesláno 1. září 2008 Původně zaslal: Ticcino Jen dotaz. Někde jsem četl, že do převodovky se lije tolik, kolik se tam vejde. Takže až po okraj plnícího otvoru. Je to obecně platné pravidlo? Všeobecne platné je po okraj \"kontrolného\" otvoru. Nemusí to byť vždy i nalievací. Citovat
lubor Odesláno 8. září 2008 Odesláno 8. září 2008 Chci menit prevod. olej na 806 1.9TD, muzete nekdo zkouknout srouby na fotkach? Predem diky. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.