Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Sem z toho tumpachovej,teď prohlížím takový pěkný autí s :supersvětlama a najednou je všechno prič:myslim:myslim

tt:

Původně zaslal: makouš

neřikej ,žes to vymazal:myslim

[upravil dne 21.8.2008 vendi.stejskal]

Odesláno
Původně zaslal: Lentilka

Původně zaslal: Marlin

tahle nakupni taska me dens nasrala :bacha:D :D

proč? chtěl si ho předjet s bmw a on ti dal na prdel???:D

Já v 318 báwu jezdil a nedivim se že je nasranej :D :D :D s16 byla o něco málo rychlejší i než ta 170hp 2.5, co tam též dávali.

Odesláno
Původně zaslal: Lentilka

Původně zaslal: kujon106

přesně tydle světla chci taky, akorát s nečirym vrškem ;) sou zupa!

nechceš ty zatmavený že ne?

Nene Pavliku, já chci přesně tyto:

jewel_lights_1.jpg

Odesláno

Makouš:videl jsem te na mimoni,jede ti to hezky,mam taky s16,chtel jsem se prihlasit na sprinty,ale prisel jsem o chvili pozdeji a uz me nevzali..chtel jsem se jen zeptat,jaky upravy mas na aute udelany,odlehcoval jsi nejak?...co motor..?diky za odpoved...

Odesláno

me pobavilo, ajk jsi mel úpak odpoledne odstavne auto na ranveji a nejaka holka ze zlute 106ky ti tam zkoumala brzdy :D

Jinak spirnt pekny. Ja vim ez se na ty male mrdky nakupni tasky nechytam. Ale narozdil do vas muzu blbnout na kruhacich :roker

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...