vendelinek Odesláno 21. srpen 2008 Odesláno 21. srpen 2008 Sem z toho tumpachovej,teď prohlížím takový pěkný autí s :supersvětlama a najednou je všechno prič:myslim tt: Původně zaslal: makouš neřikej ,žes to vymazal:myslim [upravil dne 21.8.2008 vendi.stejskal] Citovat
Lentilka Odesláno 21. srpen 2008 Odesláno 21. srpen 2008 typl bych kolem tří teda esi sou to od sonaru:) Citovat
kujon106 Odesláno 21. srpen 2008 Odesláno 21. srpen 2008 přesně tydle světla chci taky, akorát s nečirym vrškem sou zupa! Citovat
Lentilka Odesláno 21. srpen 2008 Odesláno 21. srpen 2008 Původně zaslal: kujon106 přesně tydle světla chci taky, akorát s nečirym vrškem sou zupa! nechceš ty zatmavený že ne? Citovat
Marlin Odesláno 23. srpen 2008 Odesláno 23. srpen 2008 tahle nakupni taska me dens nasrala :D Citovat
Lentilka Odesláno 23. srpen 2008 Odesláno 23. srpen 2008 Původně zaslal: Marlin tahle nakupni taska me dens nasrala :D proč? chtěl si ho předjet s bmw a on ti dal na prdel??? Citovat
kujon106 Odesláno 23. srpen 2008 Odesláno 23. srpen 2008 Původně zaslal: Lentilka Původně zaslal: Marlin tahle nakupni taska me dens nasrala :D proč? chtěl si ho předjet s bmw a on ti dal na prdel??? Já v 318 báwu jezdil a nedivim se že je nasranej :D s16 byla o něco málo rychlejší i než ta 170hp 2.5, co tam též dávali. Citovat
Lentilka Odesláno 24. srpen 2008 Odesláno 24. srpen 2008 bmw pokud to není emko tak je na houby:D:D:D:D kua ale tu novou m6 nebo m3 nebo to starý s kulatýma světlama:aut Citovat
kujon106 Odesláno 24. srpen 2008 Odesláno 24. srpen 2008 Jo, novou m6 sem si taky \"zkoušel\" a jako parádička :-) Citovat
kujon106 Odesláno 24. srpen 2008 Odesláno 24. srpen 2008 Původně zaslal: Lentilka Původně zaslal: kujon106 přesně tydle světla chci taky, akorát s nečirym vrškem sou zupa! nechceš ty zatmavený že ne? Nene Pavliku, já chci přesně tyto: Citovat
makouš Odesláno 24. srpen 2008 Odesláno 24. srpen 2008 tak svetla stali 4000 jj nakupni taska nakopala bmw a par autim taky zajel jsem cas 14.67 celkem jsem spkojenej Citovat
ozzy56 Odesláno 24. srpen 2008 Odesláno 24. srpen 2008 A moh bych se zeptat,proč je sundané ten stěrač???? Rukou se to zadní okno v dešti stírá líp??? Nebo snad aerodynamika???Jede to líp??? Dík Citovat
s1600 Odesláno 24. srpen 2008 Odesláno 24. srpen 2008 Makouš:videl jsem te na mimoni,jede ti to hezky,mam taky s16,chtel jsem se prihlasit na sprinty,ale prisel jsem o chvili pozdeji a uz me nevzali..chtel jsem se jen zeptat,jaky upravy mas na aute udelany,odlehcoval jsi nejak?...co motor..?diky za odpoved... Citovat
Lentilka Odesláno 24. srpen 2008 Odesláno 24. srpen 2008 s1600: ty tam máš ty tenké mračítka nebo se mi to zdá? kdyby jo neposlal bys mi foto:) sefcikpavel@seznam.cz diky Citovat
kujon106 Odesláno 24. srpen 2008 Odesláno 24. srpen 2008 postni foto sem, mě by zase zajímaly ty RSWčka co to máš za model? Citovat
Marlin Odesláno 24. srpen 2008 Odesláno 24. srpen 2008 me pobavilo, ajk jsi mel úpak odpoledne odstavne auto na ranveji a nejaka holka ze zlute 106ky ti tam zkoumala brzdy Jinak spirnt pekny. Ja vim ez se na ty male mrdky nakupni tasky nechytam. Ale narozdil do vas muzu blbnout na kruhacich Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.