Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: automale

ok to skusim este. aj tak ho asi kupim a dam par korun do oprav aby to jazdilo.

diky za rady a cas ......

Když se ti líbí,tak ho ber,jasně,že do oprav něco dáš,ale je to

nenáročné auto,které opravíš kladivem a sekáčem,není jako

406,jak mi to chcípne,tak nevím co dál--samý kabel,cívka,relé,

musíš uvažovat ,co s tím je--zlatá 205,ahoj

Odesláno

A na mokru si kola zablokoval? A po nastartovani se pedal ani nehnul? nepropadl se ani trochu?

Jeste zkus kdyz vypnes motor, tak nekolikrat slapnout na pedal mel by byt s kazdym stiskem tvrdsi a tvrdsi.

Odesláno

no mam majitela s autom 60 km od baraku. dnes som ho bol pozriet s kamaratom - skusobnu jazdu odsoferoval kamarat. prudko brzdit sme neskusali. pri normalnom brzdeni pred krizovatkou nic zvlastne ani zvuky ani nic, len bol tvrdy pedal.

[upravil dne 21.9.2008 automale]

Odesláno

vývěva dělá asi tak půlku ceny auta (jen pro pořádek)

na ´91 může být vývěva hnaná přímo vačkou nebo přes vačku řemenem. Pokud je řemenem, sejmout řemen ;) ( a pak se uvidí)

klepat na zadní nápravě může cokoliv, z ´91 je už většinou celá hin, zvlášť, když se nerepasovala. Silentbloky mohou být OK, ale nemusí ... (zjištíš po uvolnění nápravy oříškem č.16 - nejlépe dlouhým)

Na druhou stanu, co čekat od vyskákané ´91 ? Pokud nemáš jardajardovu se 100 tkm, tak na ročník ´91 šacuju minimálně na 300 tkm, ale většinou je to víc ;)

Odesláno

noo vyveva vraj bola menena lebo mu zacal striekat odtial olej, zadna naprava je za jazdy na malych nerovnostiach ticho , az ked presiel cez retarder tak tak nieco hlasno buchlo ale na druhykrat uz nie tak nefim - vzadu je nizko nemohli to byt dorazy? alebo este ma napada rezerva.... no a tvrdi ze ma poctivych 234 000 km co mu neverim vobec aj ked interier na to vyzera.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...