plaz Odesláno 26. květen 2009 Odesláno 26. květen 2009 prosim te me ted mesto jen mesto ukazuje prumer 7,3 nafta a klima k tomu jsem spokojen mam v kufru asi 200kg v naradi a materialu Citovat
Wensdy Odesláno 26. květen 2009 Odesláno 26. květen 2009 plazi koukám že taky máš z 807 náklaďák. Já taky Citovat
plaz Odesláno 28. květen 2009 Odesláno 28. květen 2009 ja to mam opravdu na praci a spani kdyz jsem za sportem Citovat
janecek Odesláno 29. květen 2009 Odesláno 29. květen 2009 mám 2,2hdi už rok zatim jsem spokojenej a jezdim za 8,0l Citovat
Shemik Odesláno 29. květen 2009 Odesláno 29. květen 2009 Kuci, tak me napada, ze by mozna nebylo od veci psat k te spotrebe a sile motoru taky aspon priblizne procentualni rozdeleni typu jizdy, aby ten udaj mel nejakou vypovidajici hodnotu Me to napriklad basti 9-10 a to mam jen 2.0 motor, ale tezko se mohu vyrovnat nekomu ze vsi, kdo jezdi vetsinou po okreskach, kdyz ja jezdim cca pres 70% mesto a z toho valnou vetsinu prazsky kolony - priskokem vpred (odpoledni Praha ) a jeste automatem. Napriklad dneska jsem jsem tankoval a zapisoval si hodnoty z PPC a prumernou rychlost od minuleho tankovani, za cca 200 km, jsem mel 22 km/h Takze dam priklad: 9 l/100km 2.0 HDi - automat ------------------------- 50% mesto-kolony 20% mesto 20% okresky a statni 10% dalnice Citovat
Shemik Odesláno 29. květen 2009 Odesláno 29. květen 2009 PS: Tech 22 km/h je docela extrem, normalne, pokud v tom nemam nejake mezimesto, mivam neco pres 30 km/h. Kdyz tam mam nejaka ta mezi mesta, tak se vyjimecne dostavam i na prumer kolem 50 km/h Citovat
plaz Odesláno 29. květen 2009 Odesláno 29. květen 2009 nevim jak carujes ale ja furt mesto a okoli 7,5 a to jezdim ted na tempomat prevazne Citovat
Shemik Odesláno 30. květen 2009 Odesláno 30. květen 2009 No okoli taky udelam za 7,5, ale koukni na tu moji skladbu stylu jizdy. Priskokem vpred v kolone se na tempomat moc jezdit neda Tak to nejspis bude v tom, ten rozdil Citovat
Shemik Odesláno 30. květen 2009 Odesláno 30. květen 2009 Ja proste hodne jezdim ve spickach, rano kolem 9 a nejvic odpoledne 16 az 20 hod. Citovat
plaz Odesláno 31. květen 2009 Odesláno 31. květen 2009 shemiku ja ta ky jak ty jezdim v unoru jsem nechal menit olej a uz jen 9800km si myslim ze jezdim dost Citovat
Shemik Odesláno 31. květen 2009 Odesláno 31. květen 2009 JJ, v poho, jen chci rict, ze i s uplne stejnyma autama muzes mit ruzne spotreby, podle terenu, ucelu apod. Citovat
plaz Odesláno 31. květen 2009 Odesláno 31. květen 2009 ach jo si nedas rict ze mas tezkou nohu Citovat
Shemik Odesláno 31. květen 2009 Odesláno 31. květen 2009 JJ, myslis pri tech 0 az 3 km/h v kolone na magistrale Citovat
plaz Odesláno 31. květen 2009 Odesláno 31. květen 2009 jo jo doufam ze jsem te neurazil ale ta tvoje spotreba mi neda spat Citovat
Shemik Odesláno 31. květen 2009 Odesláno 31. květen 2009 Me muzes urazit jedine bejzbolici Tak nekdy muzem dat kolonku pres Prahu spolu a uvidis, ze se budeme lisit max o pul litru, coz udela muj automat PS: Ti rikam, ja s tim taky umim jezdit za 7,5, ale ne 5 km/h a to Ty taky ne [upravil dne 31/5/09 Shemik] Citovat
plaz Odesláno 1. červen 2009 Odesláno 1. červen 2009 dnes jsem vymazal km a spotrebu a jel od znova tak petrovice und zbraslav v poledna a ve ctyri zpot kolony zas jen 7,5l a to bylo dnes docela husty Citovat
Haryk Odesláno 1. červen 2009 Odesláno 1. červen 2009 kluci dohadujete se o prdu holt automat si veme trošku -skoro litřík-na víc ho mám taky,měl jsem Lagunu automat na dálnici 5,8 a na těch okreskách 9, zatím jen okresky a 8,3 Citovat
Shemik Odesláno 1. červen 2009 Odesláno 1. červen 2009 My se nedohadujem, my se s Plazikem jen tak stengrujem, ale mame se radi, ze jo Plaziku Jinak jasny, automat si bere normalne o pullitr az litr vic, ale tady je rec o rozdilu 2,5 az 3 litry Citovat
plaz Odesláno 1. červen 2009 Odesláno 1. červen 2009 hele shemo co to takhle cipnout na malinko coooo to bys mohl jit dolu neee my se napiname jak pripinacek vis jen kockujem Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.