L.I.P.O.8 Odesláno 22. červenec 2008 Odesláno 22. červenec 2008 Tak sem zjistil,že se na my car dělají brzdy ve dvou druzích.Desky podle systému buď Bosch a nebo Bosch ZO54 a kotouče taky dvoje a rozdíl je ve výšce kotouče a to buď 27,4(6) mm nebo 34,2 mm.Rozděluje se to podle čísla karoserie nebo podvozku,ale osobně sem tyto číselné série nikde nenašel a tak prosím o radu.Když si nechám zjistit díl podle VINu třeba přes AUTOKELLY tak mi najdou díl,který je na 100% na moje auto?Dík za odpovědi Citovat
MartinR Odesláno 22. červenec 2008 Odesláno 22. červenec 2008 V Autokelly těžko, ale zlus třeba Autobenex.To je specialista na francouzká auta.Nemají úplně vše jako originál servis, ale prodávají stejné značky jako v Peugeotu.Ovšem za lidovější ceny. Citovat
pastorek Odesláno 22. červenec 2008 Odesláno 22. červenec 2008 To číslo karosérie alebo podvozku je i vo VIN kóde a máš ho niekoľko krát na aute a určite i v technickom preukaze. Sú to posledné čísla VIN kódu. Konkrétne v tvojom prípade je to posledných 5 čísel. Do čísla 09078 je kotúč 27,4 a od čísla 09079 je kotúč 34,2. Teraz stačí pozrieť do techničáku a máš odpoveď. Citovat
L.I.P.O.8 Odesláno 23. červenec 2008 Autor Odesláno 23. červenec 2008 tak je to zhlídnuté a pro jistotu se kotouče shodí a přeměří Citovat
pastorek Odesláno 23. červenec 2008 Odesláno 23. červenec 2008 Stačí koleso a máš krásny prístup na premeranie. Citovat
L.I.P.O.8 Odesláno 23. červenec 2008 Autor Odesláno 23. červenec 2008 No tak když půjdou stejně dolů tak už to půjde najednou ať se s tím nemusí furt verglovat a aspoň se bude vědět dopředu jestli není třeba ještě něco na výměnu. Citovat
L.I.P.O.8 Odesláno 27. červenec 2008 Autor Odesláno 27. červenec 2008 tak Kotouče i desky sou jiný typ než jak bylo vyhledáno podle VINu.Dneska sem ja rozebral a ještě,že tak. Citovat
Pe.Tr Odesláno 27. červenec 2008 Odesláno 27. červenec 2008 Původně zaslal: pastorek To číslo karosérie alebo podvozku je i vo VIN kóde a máš ho niekoľko krát na aute a určite i v technickom preukaze. Sú to posledné čísla VIN kódu. Konkrétne v tvojom prípade je to posledných 5 čísel. Do čísla 09078 je kotúč 27,4 a od čísla 09079 je kotúč 34,2. Teraz stačí pozrieť do techničáku a máš odpoveď. Sorry ale na tohle si přišel jak , to dobrá hovadina! ty čisla 09078 apod v servis boxu označují dam kod ktery najde na stitku na voze , s vinem to vubec nema nic společneho!!! je to na štítku kde je i info otom kolik foukat pneu je tam i kod barvy apod. Citovat
L.I.P.O.8 Odesláno 27. červenec 2008 Autor Odesláno 27. červenec 2008 Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: pastorek To číslo karosérie alebo podvozku je i vo VIN kóde a máš ho niekoľko krát na aute a určite i v technickom preukaze. Sú to posledné čísla VIN kódu. Konkrétne v tvojom prípade je to posledných 5 čísel. Do čísla 09078 je kotúč 27,4 a od čísla 09079 je kotúč 34,2. Teraz stačí pozrieť do techničáku a máš odpoveď. Sorry ale na tohle si přišel jak , to dobrá hovadina! ty čisla 09078 apod v servis boxu označují dam kod ktery najde na stitku na voze , s vinem to vubec nema nic společneho!!! je to na štítku kde je i info otom kolik foukat pneu je tam i kod barvy apod. Přesně jak říkáš.Podle těch posledních 5 čísel to nejde však sem se o tom dneska sám přesvědčil.A kaj ten štítek najdu.To mi nebyl nikdo schopny říct. [upravil dne 27/7/08 L.I.P.O.8] Citovat
Pe.Tr Odesláno 27. červenec 2008 Odesláno 27. červenec 2008 Původně zaslal: L.I.P.O.8 Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: pastorek To číslo karosérie alebo podvozku je i vo VIN kóde a máš ho niekoľko krát na aute a určite i v technickom preukaze. Sú to posledné čísla VIN kódu. Konkrétne v tvojom prípade je to posledných 5 čísel. Do čísla 09078 je kotúč 27,4 a od čísla 09079 je kotúč 34,2. Teraz stačí pozrieť do techničáku a máš odpoveď. Sorry ale na tohle si přišel jak , to dobrá hovadina! ty čisla 09078 apod v servis boxu označují dam kod ktery najde na stitku na voze , s vinem to vubec nema nic společneho!!! je to na štítku kde je i info otom kolik foukat pneu je tam i kod barvy apod. Přesně jak říkáš.Podle těch posledních 5 čísel to nejde však sem se o tom dneska sám přesvědčil.A kaj ten štítek najdu.To mi nebyl nikdo schopny říct. [upravil dne 27/7/08 L.I.P.O.8] u 206 si nejsem jistej ale bud na A sloupku u řidiče , nebo na B sloupku , nebo to býva na hrnci od leveho tlumiče . jakej máš rok výroby? Edit: tak u třídveřaku to je tady [upravil dne 27/7/08 Pe.Tr] Citovat
L.I.P.O.8 Odesláno 28. červenec 2008 Autor Odesláno 28. červenec 2008 mám to 04/99,ale je sříkané bo to bylo bourané na zadek. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.