Majkl Odesláno 26. únor 2004 Odesláno 26. únor 2004 Potřebuju tlumící materiál do interiéru tuším,že se jí říká ANS je to takovej molitan a vodoodpudivý.Používá se taky na stěny studií a pod.Navíte někdo,kde v Praze a za kolik se dá pořídit?: Citovat
mk405 Odesláno 1. březen 2004 Odesláno 1. březen 2004 zkus www.dexon.cz, měl by jsi to tam najít. mk Citovat
Majkl Odesláno 1. březen 2004 Autor Odesláno 1. březen 2004 Díky.Zejtra si tam skočim,jsou taky na Žižkově.Ve Slovenským Tuningu byla ta ANS deska 1m za 90sk tak jsem dost zvědavej kolik za to budou chtít u nás. Citovat
Majkl Odesláno 2. březen 2004 Autor Odesláno 2. březen 2004 No vida,tak jsem byl dnes v Bořivojově ulici č.57 Mega Store což je zastoupení fa.Dexon.Dostal jsem zdarma katalog ,no a když jsem do toho nakouk a našel jsem si tu desku tak jsem se nestačil divit.Tlumící panel s povrchovou úpravou jehlan 0,7x1m stojí 490kč a s vlnkou tentýž rozměr 290kč.Za lepší molitan se mi to o proti Slovenským prodejcům zdá teda dost.To vypadá,že by mě kufr vyšel tek na bůra. Nemá někdo ještě jinej nápad,kde a levnějc to sehnat? Pokud neuspěju,tak asi nezbyde nic jinýho než zajít do stavebnin.A nemusí to bejt zrovna skelná vata.Kritéria jsou jasný-nehořlavý materiál-vodoodpudivý a pohlcující zvuk-cena. Jinak MK 405 dík alespoň někdo měl snahu mi píchnout. Citovat
mk405 Odesláno 3. březen 2004 Odesláno 3. březen 2004 Co chceš vlastně tlumit?, třeba ti pak někdo poradí lepší matroš. Já jsem tlumil ladˇák : za zadní sedadla molitan (baumax 1cm tl. x 2m x 1m cca 200,-) a nad ladák 2cm tlustou gumu. docela to pomohlo Citovat
Majkl Odesláno 4. březen 2004 Autor Odesláno 4. březen 2004 Co chci vytlumit?Mezi motorem a kabinou mi chybí v motorovém prostoru ten tlumící dekl.Potom chci vytlumit dno kufru,boky,plato pod zadnim oknem a zadní opěradlo z kufru i kabiny.Pod zadní sedačkou a podlahu včetně stropu. Na závěr jako chu?ovku,až budu mít repro tak se pustim do dvéří. Chci si totiž udělat i nové čalounění dveří,takže budu taky shánět modrou potahovou látku. Asi ti toho příde moc, ale když už to bude všechno dole tak to chci udělat komplet.Samo,že nejdřív jedno potom druhý.Chci mít přehled o materiálech,abych to pak nehonil na poslední chvilku.:DDíky MK405 Citovat
impact Odesláno 4. březen 2004 Odesláno 4. březen 2004 www.autohifi.cz a tam forum a hledej material prezdivany tappajomat... tusim ze se mu tak rika proto, ze ho prodava tappaja... Citovat
mk405 Odesláno 5. březen 2004 Odesláno 5. březen 2004 tak to koukám že prodejna s tlumícím materiálem bude mít slušnej kšeft. Citovat
Huhlanek Odesláno 7. březen 2004 Odesláno 7. březen 2004 No vim, že to není příliš elegantní, ale jako tlumící matroš se daj použít i ty papírový plata od vajec Fakt to funguje Anebo jsem byl v jednom radiu a tam měli na stěnách ještě jinou vychytávku !!! Novinovej papír natrhanej na malinký kousky a to pak pistolí nastříkáno ve 2 cm silný vrstvě na zeď :D Ale asi se to bude drolit Citovat
mk405 Odesláno 8. březen 2004 Odesláno 8. březen 2004 Tak ten tvůj materiál ANS hledej jako akustickou pěnu - je to neco jako molitan s uhlíkovím vláknem a 40x100cm za 93,-kč. mk Citovat
Majkl Odesláno 9. březen 2004 Autor Odesláno 9. březen 2004 Zajtra se podívám do Bauhausu.Půjdu po normální stavební izolaci.Kritéria jsou jasný-vodoodpudivý,nehořlavý a pohlcující hluk círka 1-2cm silný materiál.Popřípadě můžu dát dvě vrstvy na sebe. A hlavně,aby to nebyla skelná vata.Jednou jsem s ní dělal v létě,když se člověk potí a všude se práší tak jde o nezapomenutelný zážitek.Zvláště pokud se s ní dělají podhledy,což znamená s rukama a vatou nad hlavou.:D:D:D:D:D Citovat
mk405 Odesláno 16. březen 2004 Odesláno 16. březen 2004 tak mám tady ještě jeden tip: vatelín, mám dojem že se to dávalo do bundy, taková bílá molitanovata, ale jako zvuk. izoloci to chválí. Až něco koupíš tej vědět atˇmáme přehled čím se dá ještě tlumit.mk Citovat
destiny Odesláno 16. březen 2004 Odesláno 16. březen 2004 Ja jsem tlumil dvere a nektere casti interieru Tappajomatem a byl jsem docela spokojenej. Musis ale brat taky v uvahu to, ze ten tlumici material taky neco vazi. Specielne Tappajomat (ano, rika se mu tak, protoze ho prodava Tappaja) neni zrovna nejlehci. Ja si dal na dverich opravdu zalezet a ted jsou tak skoro jednou tak tezke, nez byly. Pokud to vezmes podctive od podlahy az ke stropu, bude to efekt, jako bys vozil v kufru permanentne mrtvyho chlapa Pokud teda mas nejaky slabsi motor, mohlo by to byt znat na jizdnich vlastnostech. Bacha na to! Muzika prece jen neco vazi! Citovat
Majkl Odesláno 16. březen 2004 Autor Odesláno 16. březen 2004 Byl jsem v Bauhausu a tam maj jen izolaci Rockwool.Má všechno co potřebuju vodoodpudivost,paropropustnost,pohlcuje hluk ale tlouš?ka je min.2,5cm trošičku škrábe ale klasická skelná vata to nejni. No a hlavně,právě,že je docela těžká! Jak na něco kápnu tak dám vědět.A díky za info o vatelínu to se hodí na zahnutý a kulatý místa. Citovat
mk405 Odesláno 17. březen 2004 Odesláno 17. březen 2004 pane jo, Rockwool není to náhodou kamená vata? myslím že bude hodně těžká a hlavně drahá. mk Citovat
Majkl Odesláno 18. březen 2004 Autor Odesláno 18. březen 2004 Jasně Rockwool je podle reklamního letáku sopečnýho původu nebo tak nějak.Firmu Mikra jsem si taky už proklep,ale hledám něco stejně kvalitního ale levnějšího.Čekal jsem,že ve stavebninách bych našel dobrý a levnější materiály kde se to bere na velký metry než matroš přímo na auto,který jsou podle mýho zbytečně dost drahý.Fakt je,že nestíhám!Po práci jezdím domu bourat stodolu.Ze žuly.60cm zdi.Krumpáčem to rozebírám a kolečkem ty šutry vozim na hromadu z čehož vyplívá,že absolutně nestíhám vokukovat Hypermarkety a stavebniny za což se omlouvám.Kdybych měl čas tak to mam všechno zjištěný do tejdne.Takle to ale vázne.Bohužel. Citovat
janhercik Odesláno 19. březen 2004 Odesláno 19. březen 2004 Majkl: škoda, že nejsi z karlovarska, určitě, by mne zajímalo, co by jsi za tu hromadu žuly chtěl, určitě bych Ti pomohl... Citovat
Majkl Odesláno 23. březen 2004 Autor Odesláno 23. březen 2004 Janherciku,kamaráde já se žuly zbavovat nebudu.Dělám z ni terasy páč jsme krapet ve stráni.Budu z toho stavět zeď kolem pozemku,shody v zahradě,část dvora a hlavně výjezd.Málem bych zapoměl taky,až dobourám tu stodolu tak na tom místě postavím baráček a spodek bude hádej z čeho.No a garáž s dílnou a kovárnou chci taky ze žuly.Jenže na tom místě stojí stará chalupa,kde bydlíme než postavim nový,takže práci mám tak na 200let a kamení je málo. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.