sekaj Odesláno 11. červen 2008 Odesláno 11. červen 2008 Čaute všici už jsem to tady hledal ale nenašel.Nevíte někdo kde je řídíci jednotka DO centrálu.Díky za odpovědi. Citovat
hnusoba Odesláno 11. červen 2008 Odesláno 11. červen 2008 Původně zaslal: sekaj Čaute všici už jsem to tady hledal ale nenašel.Nevíte někdo kde je řídíci jednotka DO centrálu.Díky za odpovědi. Centrálne zamykanie je ovládané BSIčkom a prijímač diaľkového ovládania je v prepínačoch pod volantom Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.