Stanly Odesláno 8. červen 2008 Odesláno 8. červen 2008 Konecne jsem se dozvedel kolik mam vlaste PS a kroutak.Pokud nekdo bude chtit na brzdu mam dobry kontakt sam sem tam byl a je to zatim nejlevnejsi brzda kterou sem nasel cena 1200,-Praha.kdo by chtel kontakt muzu dat.... Citovat
Stifler Odesláno 8. červen 2008 Odesláno 8. červen 2008 Původně zaslal: Stanly Konecne jsem se dozvedel kolik mam vlaste PS a kroutak.Pokud nekdo bude chtit na brzdu mam dobry kontakt sam sem tam byl a je to zatim nejlevnejsi brzda kterou sem nasel cena 1200,-Praha.kdo by chtel kontakt muzu dat.... A jaký byl výsledek??? Citovat
L.I.P.O.8 Odesláno 9. červen 2008 Odesláno 9. červen 2008 no to by mě taky zajímalo kolik to má pod kapotou koníků Citovat
Guest Scratch Odesláno 9. červen 2008 Odesláno 9. červen 2008 dej kontakt, ted po upravach vyfuku se to bude hodit :-) Citovat
Stanly Odesláno 9. červen 2008 Autor Odesláno 9. červen 2008 vim jen o Praze protoze se tam nachazim..http://www.mereni-vykonu.cz/ a cislo mate: 722666999 od Stanlyho:papa Citovat
L.I.P.O.8 Odesláno 10. červen 2008 Odesláno 10. červen 2008 Tak nějak sem tušil,že si to nechal měřit tam.Zapoměl si napsat ten výkon:roker Citovat
Stanly Odesláno 10. červen 2008 Autor Odesláno 10. červen 2008 mam mit 97KW a mam 106Kw 145PS a 188 kroutak na aute je pouze sport.filtr a vyfuk.Motor je ve skvelem stavu o cem se uz presvedcilo par lidicek na draze Citovat
Guest Scratch Odesláno 12. červen 2008 Odesláno 12. červen 2008 co jsi prosim te delal za upravy na vyfuku? Ted delam neco obdobneho, mam prime sani se sportovnim filtrem a ted delam vyfuk, tak doufam, ze to neco prida :-), seriove tam je 160PS a 220 kroutak Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.