Guest StibTo Odesláno 1. květen 2015 Odesláno 1. květen 2015 Už jsem ti koukal na profil a fotku viděl. :-) Jo, jo, Lukáš je fakt šikovnej. Jinak díky i tobě a ivan74. Sám jsem už v zimě na aliexpresu hledal a nenašel. http://www.aliexpress.com/item/Pulchritudinous-307-big-408-triumph-c5-chinese-bombards-display-orange-tool/789730362.html Citovat
romcx75 Odesláno 2. květen 2015 Odesláno 2. květen 2015 Já mám objednáno zde. http://www.aliexpress.com/snapshot/6627150833.html?orderId=66918707456382 Sice bude spíš do žluta, citroeňácká barva, ale zase ta cena! Až dorazí, cca za týden, poreferuji. Jo, prý se dají přepájet diody ze starého displaye a oranžový bude. Budu čekat na recenzi a pak také objednám Citovat
romcx75 Odesláno 2. květen 2015 Odesláno 2. květen 2015 Recenze na display z ciny Díky objednám také, pasuje to na všechny 407my? Mám 2.0 HDi , 2zona bez park, senzoru Citovat
TheJaro Odesláno 3. květen 2015 Odesláno 3. květen 2015 Včera som si ho objednal z http://www.aliexpress.com/item/Pulchritudinous-307-big-408-triumph-c5-chinese-bombards-display-orange-tool/789730362.html a už len čakať Citovat
romcx75 Odesláno 3. květen 2015 Odesláno 3. květen 2015 A nějaké DPH se nedoplaci? Z činy jsem ještě nic nebral Citovat
TheJaro Odesláno 3. květen 2015 Odesláno 3. květen 2015 Vraj sa uvidí ked to dorazí na svk,niekedy sa platí dph+clo,niekedy nie,keď dorazí dám vedieť Citovat
romcx75 Odesláno 3. květen 2015 Odesláno 3. květen 2015 A kde se to doplácí když to zaplatis předem třeba Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 3. květen 2015 Odesláno 3. květen 2015 celnici ti to poslou jako dobirku Citovat
romcx75 Odesláno 3. květen 2015 Odesláno 3. květen 2015 celnici ti to poslou jako dobirku Supr, dík. Jdu to taky objednat Citovat
Guest StibTo Odesláno 3. květen 2015 Odesláno 3. květen 2015 Nic jsem nedoplacel. Pouze je treba pocitat s mene vyhodnym kurzovym prepoctem. Vyslo mi to asi na 30kc/$, neresil jsem to uz.. Citovat
romcx75 Odesláno 3. květen 2015 Odesláno 3. květen 2015 Nic jsem nedoplacel. Pouze je treba pocitat s mene vyhodnym kurzovym prepoctem. Vyslo mi to asi na 30kc/$, neresil jsem to uz.. Mě to vyšlo na 25,1 podle toho co odečetli z karty. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 3. květen 2015 Odesláno 3. květen 2015 asi zalezi i na celnikovikamos si kupovat telefon z ciny za 2 tis Kc a platil 800 cloja kupoval za 1800 telefon a neplatil sem nic Citovat
pdmb Odesláno 3. květen 2015 Odesláno 3. květen 2015 Mě to vyšlo na 25,1 podle toho co odečetli z karty.Já platil 788 Kč. Citovat
pdmb Odesláno 3. květen 2015 Odesláno 3. květen 2015 Malá rada pánové. Napište Číňanovi ať deklaruje na zásilku cenu 10 USD. Oni už to znají, vědí o co jde a napíšou to. Citovat
romcx75 Odesláno 3. květen 2015 Odesláno 3. květen 2015 Malá rada pánové. Napište Číňanovi ať deklaruje na zásilku cenu 10 USD. Oni už to znají, vědí o co jde a napíšou to. To znamená, že se to vyhne clu a dani? Citovat
romcx75 Odesláno 3. květen 2015 Odesláno 3. květen 2015 Já platil 788 Kč. Mě to odečetlo 753, pořád je to směšné oproti zdejším cenám Citovat
pdmb Odesláno 3. květen 2015 Odesláno 3. květen 2015 To znamená, že se to vyhne clu a dani?Záruka to není, ale je větší šance. Já clo ještě nikdy neplatil.Dph se platí od 22 euro, od 150 clo, nebo tak nějak ty částky bývaly. Citovat
pdmb Odesláno 7. květen 2015 Odesláno 7. květen 2015 (upraveno) Po 13 dnech od objednání display namontován a funguje. Upraveno 7. květen 2015 uživatelem pdmb Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.