jarajarda Odesláno 18. květen 2008 Odesláno 18. květen 2008 Původně zaslal: Marlin myslis? jaktoue jeste nespis? Jasny, podle vrat a prolisu na vratech je to jasna 205 No však huš důůůů Citovat
Marlin Odesláno 18. květen 2008 Odesláno 18. květen 2008 tak coz o to, mozne to je to jdes spat teda brzo Citovat
jarajarda Odesláno 18. květen 2008 Odesláno 18. květen 2008 Původně zaslal: Marlin tak coz o to, mozne to je to jdes spat teda brzo No však už je máme víc jak 10 let doma... 205 forever Citovat
jarajarda Odesláno 19. květen 2008 Odesláno 19. květen 2008 Původně zaslal: Marlin keby to byla 106ka tak to poznam Ale 205, The best car of my life.. Citovat
John Odesláno 20. květen 2008 Odesláno 20. květen 2008 Taky se přikláním k 205 ...doufám,že tentokrat se už trefím Citovat
Marcel505 Odesláno 20. květen 2008 Autor Odesláno 20. květen 2008 Jasně že 205, Marlin to taky ví, ale jen zkouší někoho nachytat zda ho sebou nestrhne... Je to tak Marline? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.