Boulik Odesláno 4. srpen 2009 Odesláno 4. srpen 2009 ne ze bych ctel rejpat ale nemas nahodou ten na pravo o kus spadlej dole?Jinak parada Citovat
genzer Odesláno 4. srpen 2009 Odesláno 4. srpen 2009 Původně zaslal: Boulik ne ze bych ctel rejpat ale nemas nahodou ten na pravo o kus spadlej dole?Jinak parada precti si poradne,co petr napsal Citovat
Šalda Odesláno 4. srpen 2009 Odesláno 4. srpen 2009 Teda kam Ty na ty nápady chodíš ale moc pěkný, ten nápis se mě líbí, stejně jako třeba u 807 A jen tak mimochodem, všiml sem si že se učíš mladoboleslavsky, to znamená to co si myslím??? Citovat
Pe.Tr Odesláno 4. srpen 2009 Autor Odesláno 4. srpen 2009 Šaldo , záleží na tom co si mylíš, ale protože mě neznáš tak si mylím že si nemyslíš to co vím já Citovat
Boulik Odesláno 4. srpen 2009 Odesláno 4. srpen 2009 jj tak sry pe.Tr jinak ale fakt parada duplex je proste nadhernej jen skoda ze 306 ma rezervu pod autem Citovat
Pe.Tr Odesláno 4. srpen 2009 Autor Odesláno 4. srpen 2009 sak rezervu podle zakona uz mit nemuis ,tak sup pryc Citovat
Šalda Odesláno 4. srpen 2009 Odesláno 4. srpen 2009 Pe.Tr --- doufám že zůstaneš věrnej, ale nechám se překvapit jinak pokračuj ve zkrášlování, zajímá mě s čím ještě přijdeš Mimochodem na co jsi napojil ty opěrky hlavy s lcd?? Myslím tím z čeho Ti de signál videa?? Citovat
Pe.Tr Odesláno 4. srpen 2009 Autor Odesláno 4. srpen 2009 tohle je starší fotka ,stinitko mam ted na prave strane u spolujezdce , je k tomu napojena i couvaci kamera http://www.peugeot-club.com/foto.php?foto=club/jpg/5360_13.jpg [upravil dne 4/8/09 Pe.Tr] Citovat
Pe.Tr Odesláno 23. srpen 2009 Autor Odesláno 23. srpen 2009 tak menší omlazení vozu za 350,- a nikdo nepozná , že auto má najeto přes 200tkm :D:D joke:super Citovat
Šalda Odesláno 23. srpen 2009 Odesláno 23. srpen 2009 jen se nesmí podívat na tachec:D:D:super ale jinak dobrý, hlavně žes nekoupil takový ty tuning, tyhle jsou lepší Citovat
Pe.Tr Odesláno 23. srpen 2009 Autor Odesláno 23. srpen 2009 no budíky jsou z coupe takže tam je ted cca 180tkm jenom. -já raději origo věci , teda většinou:D Citovat
Qcko Odesláno 23. srpen 2009 Odesláno 23. srpen 2009 Toto je jedna z veci ktore ma nikdy nenapadli kupit, spojkovy mam uz predrany na kov ...to mas normal z Peugeotu za 350 ...cakal som ze od nich to bude aspon za liter:D Citovat
Pe.Tr Odesláno 29. srpen 2009 Autor Odesláno 29. srpen 2009 tak a poslední polep je na svém místě Citovat
Pe.Tr Odesláno 29. srpen 2009 Autor Odesláno 29. srpen 2009 zvolený font písma jak jinak než peugeot styl Citovat
Boulik Odesláno 29. srpen 2009 Odesláno 29. srpen 2009 tohle bych nechal udelat pro priznivce klubu jako samolepku v E-shopu hned bych ji bral jinak Pe.Tr Citovat
marty777 Odesláno 29. srpen 2009 Odesláno 29. srpen 2009 Původně zaslal: Pe.Tr sak rezervu podle zakona uz mit nemuis ,tak sup pryc Já už jí tam taky nemám,kvůli vejfuku:D Citovat
309GT Odesláno 30. srpen 2009 Odesláno 30. srpen 2009 Já kvůli nárazníku:D Ale nemusíš jí vozit až od15.9 2009;) Jinak pěkná samolepka,nejvíc se mě líbí ten nápis peugeot h dveřích:super Citovat
Pe.Tr Odesláno 30. srpen 2009 Autor Odesláno 30. srpen 2009 díkes . uz jen jedna vec zvenku + ty brzdy a uz na to peču. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.